tabnakostan

داستان 35 خانه ایی که خراب کردند و مردم را چادر نشین
 امروز بخشی از خانه های مردم کلوسه واقع در پشت کوه فریدونشهر در حالی از سوی برخی از مقامات مسئولان به امید بازسازی و نوسازی تخریب شده است و مردم را چادر نشین کردند که سردی هوای زمستان امان مردم فریدونشهر را بریده است .
با افتضاح های پیش آمده خصوصی سازی هم جواب نمی دهد | خودروسازی ها تعطیل بشوند بهتر از خصوصی سازی است
جناب نماینده در حالی از خصوصی سازی صحبت می کنند که افتضاح های پیش آمده در خصوصی سازی های پیشین نشان داده است که حتی این کار درست هم در کشور ما به حدی بد انجام می شود که جز خسارت نتیجه ای ندارد.
بارش چند دقیقه ای و قطعی پی در پی برق در یاسوج + فیلم
در پی این بارش های چند دقیقه ای بخش هایی از شهر یاسوج شاهد قطع و وصل پی در پی برق بودند که برخی از مشترکین هم از خسارت وسایل برقی خود گلایه داشتند.
سرمایه گذاری که از یاسوج تسهیلات گرفت و به آمریکا گریخت!
جبار کیانی اظهار داشت: سرمایه گذار این طرح با دریافت پنج میلیون یورو بالاتر از سقف مورد نیاز تسهیلات ارزی خود به کشور امریکا سفر کرده و هنوز هم باز نگشته است.
شریعتمداری:
حفظ اشتغال موجود مهمترین برنامه و هدف مهم دولت است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دفاع از حقوق کارگران از جمله کارگران واحدهای هپکو و آذرآب اراک در چارچوب قانون است و اینجانب برای حل مشکلات این قشر در کنار آنها هستم اما در کنار ریل با هیچ کارگری همراه نمی‌شوم.
یک رفتارشناس:
آمار تکان‌دهنده شیوع خودکشی در بین نوجوانان کشور/ درک ناپخته از مرگ یکی از چالش های نوجوانان به هنگام خودکشی است
بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی خودکشی سیزدهمین علت مرگ و در گروه سنی 34-15 سال و سومین علت مرگ در جهان است.این درحالی است که در هر40 ثانیه یک خودکشی در سراسر دنیا رخ می دهد.
وعده های رؤیایی شهرداری منطقه 3 شیراز در خصوص گذرهای حافظ و عرفان
شهردار منطقه سه شیراز گفت:راه‌اندازی تراموا و اجرای برخی پروژه‌های فرهنگی و گردشگری از جمله کوی رندان، خانه نمایش، احیای چهارباغ شیراز، احیای آب رکنی و جاری شدن آن در مسیر، از جمله طرح‌هایی است که در دو گذر حافظ و عرفان اجرا می‌شود.
لیلی گلستان:
استفاده از کلمات انگلیسی ژست آدم‌های بی‌سواد است!
لیلی گلستان در مورد دلیل جا افتادن کلمات انگلیسی در بین مردم گفت: استفاده از کلمات انگلیسی ژست آدم‌های بی‌سوادی است که از این زبان فقط دو کلمه اوکی و تایم را بلد هستند.
در افزایش شدید بهره برداری از معادن فارس ملاحظات زیست محیطی لحاظ شده اند؟
یک سوال مهم اینجا مطرح می شود؛اینکه آیا این رشد 5 برابری سرمایه گذاری در بخش معادن فارس و به تبع آن افزایش شدید بهره برداری ها با ملاحظات زیست محیطی بوده است؟
حرف زدن نمایندگان در مورد خودروهای داخلی نمک بر زخم مردم است
سخنان نمایندگان در مورد خودروسازان داخلی چه فایده دارد وقتی می شنویم تعدادی از نمایندگان دستشان با خودروسازان در یک کاسه است و حتی جهت اختلال در بازار خودرو با خودروسازان همکاری تنگاتنگ داشته اند و باز هم آب از آب تکان نمی خورد و خودروسازی سراسر مشکل و ایراد کماکان می تازد.
هشدار جدی دانشگاه علوم پزشکی البرز درباره تهدید سلامت عمومی
آبیاری مزارع کشاورزی با فاضلاب سلامت مردم را تهدید می‌کند!
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به تهدید جدی سلامت عمومی در استفاده از فاضلاب برای تولید محصولات کشاورزی گفت: به دلیل بار آلودگی میکروبی و شیمیایی فوق العاده زیاد این قبیل فاضلاب‌ها، محصولات تولیدی می‌توانند دارای آلودگی‌های متعدد باشند.
بوی نامطبوع حلقه دره صدای ساکنان کیانمهر و مهرشهر کرج را در آورده؟!
فرماندار کرج به مدیریت شهری کرج مأموریت داد اقدامات اجرایی لازم برای رفع بوی مرکز دفن زباله حلقه دره انجام شود.
کلید واژه های سخنان نماینده قدرتمند!
جدال شورای نگهبان و فرزند مباشر خان!
تاجگردون در این نشست و در سخنان خود چند کلید واژه مهم را مطرح کرده است ، البته می توان گفت آنچه ذهن وی را به شدت درگیر کرده است موضوع رد صلاحیت است که با این واکنش وی به نظر می رسد برخی نشانه ها برای این نماینده نگران کننده است!
ماجرای استفتاء نماینده کهگیلویه از دفتر رهبری + سند
هرچه زمان انتخابات نزدیک تر می شد دامنه ی بحث گسترش می یافت به گونه ای که فشار سیاسیون حلقه را بر خدمت رسانی مدیر عامل قرارگاه سازندگی خاتم ( هاشمی پور) تنگ تر می کرد.
تابناک بررسی می کند؛
فرار به جلوی حامیان حاج محمدی در واکنش ها به خبر رهن ۹۵۰ میلیون تومانی منزل شهردار رشت؛ رهن خانه حاج محمدی, بیش از 2 برابر شهردار سابق(نصرتی) تمام شد! / کارنامه شهردار فعلی چه بوده و از کجا آمده است!؟
بر مبنای اخبار موثق مبلغ ودیعه و رهن منزل لاکچری مذکور حدود ۹۵۰ میلیون تومان برآورد کارشناسی گردیده و این مبلغ از بودجه شهرداری رشت برای زندگی ناصر حاج محمدی شهردار غیر بومی رشت پرداخت شده است!