مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان خبرداد:
تابناک-مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از کسب دو مدال ارزشمند طلا و برنز توسط دانش آموزان هرمزگانی در دوازدهمین دوره المپیاد نانو خبر داد.
کد خبر: ۱۰۱۰۵۳۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹ 20 November 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان

ایرج بیت اللهی با اعلام این خبرافزود: امیرحسین دیوارگر از آموزشگاه جامعه الصادق با کسب مدال طلا و نگین دیگ زاده با مدال برنز از آموزشگاه فرزانگان یک آموزش و پرروش ناحیه دو بندرعباس در دوازدهمین دوره المپیاد نانو خوش درخشیدند.

وی ادامه داد: هرمزگان از هشتمین تا دوازدهمین دوره این المپیاد، 4 مدال طلا، 2 نقره و 5 برنز در کارنامه خود دارد که این مهم نشان از توانمندی، خلاقیت و پشتکار دانش آموزان هرمزگانی در سایه تلاش و حمایت معلمان و مربیان و اولیای گرامی است.

درخشش دانش آموزان هرمزگانی با دو مدال طلا و برنز در المپیاد نانو/ هرمزگان سرزمین استعدادهای برتراست

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به جزییات این المپیاد گفت: دوازدهمین دوره المپیاد نانو در سه مرحله برگزارشد، اولین مرحله ۴ مردادماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی و با شرکت ۱۹۱۳ داوطلب توسط باشگاه نانو برگزار و بیش از 400 نفر دانش آموزان هرمزگانی نیز در این ماراتن علمی شرکت کرده که 32 نفر از آنها به مرحله دوم راه یافتند.

وی ادامه داد: آزمون مرحله دوم نیز ۴ شهریور ماه بصورت حضوری برگزار گردید و در نهایت دو نفر برتر از استان هرمزگان به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

به گفته بیت اللهی؛ مرحله سوم بصورت اردوی علمی از 20 آبان به مدت یک هفته در تهران با حضور 30 منتخب مرحله دوم از تمام استانهای کشور برگزارشد که در پایان هر دو نماینده استان که از اعضای فعال پژوهش سرای دانش آموزی ولایت ناحیه دو بندرعباس هستند موفق به کسب مدال طلا و مدال برنز شدند.

این مسوول با بیان اینکه المپیاد دانش‌آموزی نانو رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان است، خاطرنشان کرد: دانش آموزان هرمزگانی همواره ثابت کرده اند که در صورت توجه جدی و فراهم شدن زمینه و بستر رشد می توانند در عالی ترین سطوح علمی بدرخشند و به تعبیری می توان گفت؛ هرمزگان سرزمین استعدادهای برتراست.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار