تابناک-مدیر تعاون روستایی هرمزگان مدیرتعاون روستایی هرمزگان با بیان اینکه هیچ گونه مشکلی در تأمین آرد و نان روستاهای زلزله‌زده استان وجود ندارد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۲ هزار و ۸۰۰ تن آرد توسط شبکه تعاون روستایی در روستاهای استان توزیع شده است.
کد خبر: ۱۰۱۳۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸ 02 December 2021

به گزارش تابناک هرمزگان،سیروس اسدپور صبح امروز در جمع خبرنگاران در خصوص عرضه آرد روستایی در هرمزگان، اظهار داشت: توزیع عادلانه آرد در میان روستاها با نرخ مصوب کمیسیون آرد و نان را از جمله اولویت‌های مهم کاری تعاون روستایی هرمزگان بوده و این مجموعه تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع انجام می‌دهد.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان، گفت: در راستای رسالتی که شبکه تعاون روستایی به عهده دارد، با توجه به تمام موانع پیش رو در توزیع آرد من جمله بعد مسافت، بالا بودن هزینه حمل و پراکندگی روستاها، همواره آرد به موقع و بدون هیچ مشکلی به قیمت مناسب در اختیار روستائیان قرار می گیرد.

وی افزود: عملیات توزیع آرد در استان هرمزگان توسط 140 شرکت تعاونی روستایی در سطح روستاها، 7 اتحادیه تعاونی شهرستانی و یک اتحادیه تعاون روستایی استانی فعال صورت می‌گیرد.

اسدپور با بیان اینکه هیچ گونه مشکلی در تأمین آرد و نان روستاهای زلزله‌زده استان وجود ندارد، تصریح کرد: شبکه تعاون روستایی ضمن توزیع آرد ماهیانه در مناطق زلزله زده، بیش از 1000 کیسه آرد فوق العاده نیز در این روستاها توزیع کرد.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان بیان کرد: کارخانه آرد صدف، خاتم، آسیابان، گوهر میناب، طالقانی رودان و کارخانه آرد شفیعی حاجی آباد واحدهای تأمین آرد مورد نیاز مردم مناطق روستایی و شهری این استان هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار