تابناک-با پیگیری دادستان بندرعباس، ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی جهت تهیه تبلت برای دانش آموزان محروم اعطا شد.
کد خبر: ۱۰۱۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹ 05 December 2021

به گزارش خبرنگار تابناک از بندرعباس، با پیگیری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی شرکت صبا فولاد جهت تهیه تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد اعطا شد.

مجتبی قهرمانی در این خصوص اظهار داشت: مسئولیت اجتماعی شرکت ها مجموعه وظایف و تعهداتی است که بر اساس قانون باید در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه ای که در آن فعالیت می کنند، انجام دهند و به همین منظور مقرر گردیده با همکاری صنایع و شرکت های فعال در استان هرمزگان و از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی آنها، بودجه مکفی جهت تهیه یکهزار عدد تبلت برای دانش آموزان محروم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان اختصاص یابد. 

وی همچنین اتخاذ تمهیدات لازم جهت تأمین بودجه برای رفع نیازهای بهداشتی، درمانی، آموزشی، فرهنگی و محرومیت زدایی، رفع معضلات زیست محیطی، مبارزه با اعتیاد، فقر و بیکاری، کمک به خانواده زندانیان نیازمند، کمک به کودکان کار و کارگران فصلی و سایر مسائل و نیازهای اجتماعی از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی را از دیگر اقدامات دستگاه قضایی استان هرمزگان در این خصوص برشمرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار