تابناک- ناحیه مقاومت جاسک از ادامه کمک های مومنانه و تهیه 1500بسته معیشتی و توزیع آن بین خانواده های نیازمند در سطح شهرستان جاسک خبر داد.
کد خبر: ۱۰۲۲۸۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳ 17 January 2022

به گزارش تابناک سرهنگ پاسدار عبدالله علی نسب روز یکشنبه در حاشیه رزمایش کمک های مومنانه در بندرجاسک در گزارشی از تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای نیازمندان ، اظهار داشت : در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم و تداوم کمک های مومنانه در بین افراد نیازمند این رزمایش با تلاش بسیج سازندگی شهرستان و با همراهی فرماندار محترم شهرستان در قالب سری رزمایشات کمک های مومنانه با تهیه 1500 بسته معیشتی و توزیع آن بین افراد نیازمند سرپرست خانواده در سطح شهرستان شکل گرفت.
علی نسب با تأکید بر ادامه این سری رزمایشات در سطح شهرستان و لزوم کمک به این خانواده ها از سوی افرادی که توانایی و قدرت کمک را دارا می باشند افزود : برای تهیه این بسته های معیشتی 750 میلیون هزینه شده است و ارزش هربسته 500هزارتومان می باشد که همگی با کمک خیران و بسیج جمع آوری شده که در این رزمایش بین نیازمندان توزیع می شود.
سرهنگ عبدالله علی نسب بیان داشت: با توجه به لزوم مبارزه جدی با ویروس کرونا و سویه جدید و خطرناک این ویروس که باعث نگرانی ها در کشور شده است رزمایش کمک های مومنانه سازماندهی مجدد خواهند شد تا در صورت نیاز بسیج آمادگی کمک به نیازمندان در چنین بحران هایی را داشته باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار