تابناک-برگزیدگان یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت با داوری کیومرث پور احمد، حسن نقاشی و محمود شهبازی معرفی و با حضور اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر میرزایی مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل شدند.
کد خبر: ۱۰۴۶۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰ 22 May 2022

به گزارش تابناک هرمزگان، آرای هیات داوران به شرح ذیل می باشد:

 

 *بخش فیلم تجربی* 

 

 -جایزه دوم بهترین کارگردانی فیلم تجربی

لوح تقدیر و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم" آوای دیوارهای شهر" به کارگردانی مینا محمدیان فر از بندرعباس

 

- جایزه اول بهترین کارگردانی فیلم تجربی

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم "ایستگاه" به کارگردانی حمیدرضا عالی زاده از باغشهر فین

 

 *بخش فیلم انیمیشن* 

 

-جایزه دوم بهترین کارگردانی فیلم انیمیشن 

لوح تقدیر و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم "دلخوشی " به کارگردانی آرسان صفا - بابک رئیسی و آستاتیرا آقاجِری از بندرعباس

 

-جایزه اول بهترین کارگردانی فیلم انیمیشن

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم "وحدت" به کارگردانی یونس نورالدینی از بشاگرد

 

 *بخش فیلم مستند* 

-جایزه بهترین تحقیق و پژوهش

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی اهدا شد به تحقیق و پژوهش فیلم "سامسارا" سارا رضایی از بندرعباس

-جایزه بهترین صدابرداری یا صداگذاری 

هیئت داوران در این بخش هیچ جایزه‌ای نداشت‌ ، اما جایزه این بخش شامل لوح تقدیر،تندیس جشنواره و جایزه نقدی اهدا شد به گوینده فیلم مستند "سامسارا" سید رضا هاشمی زاده از بندرعباس

-بخش کارگردانی فیلم مستند

شایسته تقدیر

لوح تقدیر جشنواره در این بخش اهدا شد به کارگردان فیلم مستند" کِر" محسن بختیار از بندرعباس

-جایزه دوم بهترین کارگردانی فیلم مستند

لوح تقدیر، جایزه نقدی اهدا شد به فیلم مستند "لاهم" به کارگردانی کوروش دهقانی از میناب

 

- جایزه اول بهترین کارگردانی فیلم مستند

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم مستند" سامسارا" به کارگردانی سارا رضایی از بندرعباس

 

 *بخش فیلم داستانی* 

 

-جایزه بهترین طراحی صحنه و انتخاب لوکیشن فیلم داستانی

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به محمود شاکر ی برای طراحی صحنه و انتخاب لوکیشن فیلم "انکاس"

 

-جایزه بهترین تصویر برداری فیلم داستانی

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به تصویربردار فیلم "انکاس " مسعود میرزایی از بندرعباس

 

-جایزه بهترین تدوین

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش مشترکا اهدا شد به تدوینگران فیلم "انکاس" مسعود میرزایی و حامد بردبار از بندرعباس

 

-جایزه بهترین فیلمنامه داستانی

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلمنامه "انکاس" محمود شاکری از بندرعباس

 

- جایزه بهترین بازیگری زن 

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش به صورت مشترک اهدا شد به بازیگران فیلم "انکاس" بی بی فاطمه ساحلی زادگان و سمیرا ستاری 

 

 -جایزه بهترین بازیگری مرد

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به بازیگر فیلم "انکاس" امید الماسی 

 

-بخش کارگردانی

شایسته تقدیر: در این بخش دو اثر شایسته تقدیر می باشند.

لوح تقدیر این بخش اهدا شد به فیلم "چاله نامرئی" به کارگردانی ماهر پارسی از بندر خمیر

 

لوح تقدیر این بخش اهدا شد به فیلم" دسته دار" به کارگردانی ثمین عالی زاده از باغشهر فین

 

-جایزه دوم بهترین کارگردانی فیلم داستانی

لوح تقدیر، جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به مجموعه فیلم های داستانی اصغر بشارتی از جزیره قشم

 

-جایزه اول بهترین کارگردانی فیلم داستانی

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم "انکاس" به کارگردانی محمود شاکری از بندرعباس

 

-جایزه ویژه مرحوم کوروش گرمساری

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی در این بخش اهدا شد به فیلم مستند "نقطه های پرگار" به کارگردانی یوسف محمودپور از بستک

 

-جایزه ویژه هیئت داوران

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به پاس یک عمر تلاش برای معرفی و ترویج فرهنگ هرمزگان اهدا گردید به زنده یاد منصور نعیمی

 

ضمنا جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران اهدا شد به فیلم "انکاس" به کارگردانی محمود شاکری

 

گفتنی است : در پایان نیز از تیم اجرایی جشنواره و ادارات همکاری کننده نیز تقدیر به عمل آمد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار