مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:
تابناک- مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بنادر کوچک به عنوان نیروی محرک اقتصادی در راهبرد تجارت با کشورهای همسایه و توسعه اشتغالزایی در منطقه نقش کلیدی ایفا می‌کند.
کد خبر: ۱۰۶۸۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶ 15 September 2022

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان،حسین چراغی در بازدید از بنادر جاسک و سیریک با اشاره به نقش فزاینده بنادر کوچک به عنوان نیروی محرک توسعه اقتصادی دریامحور و توسعه اشتغالزایی پایدار در منطقه افزود: بهبود مستمر زیرساخت‌های این بنادر همواره در اولویت سازمان بنادر می باشد.

 

وی افزود:حمایت از سرمایه گذاران و صاحبان کالا از عوامل مهم در راستای ارتباط مستمر با کشورهای حوزه خلیج فارس و افزایش حضور در بازارهای کشورهای همسایه و رونق صادرات انواع کالا است.

 

مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با توجه به نگاه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه بنادر کوچک سواحل مکران خاطر نشان کرد: با همکاری تعاونی‌ها، گمرک و رفع مشکلات این حوزه متوان  توسعه و رونق تجارت دراین بنادر را پیش از پیش تقویت کرد.

 

چراغی تسریع در تردد و تخلیه و بارگیری کالا و افزایش ایمنی دریایی و بندری را از عوامل مهمی دانست که باید به آن نگاه ویژه‌ای داشت.

 

لازم به ذکر است؛ بنادر جاسک، سیریک و تیاب در شرق هرمزگان زیر مجموعه مدیریت بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان است که جایگاه‌ ویژه‌ای در زمینه صادرات و واردات کالا دارند.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار