تابناک-شهردار بندرعباس عنوان كرد:دانشجويان و دانش آموزان از هر نقطه و ايستگاهی در شهر بندرعباس ميتوانند از اتوبوسهای شهری به صورت رايگان استفاده نمايند.
کد خبر: ۱۰۶۸۹۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۲ 22 September 2022

به گزارش تابناک از بندرعباس مهدی نوبانی با اعلام این خبر كه شور و شوق دانش آموزان برای حضور در كلاسهای درس بعد از دوسال وقفه امسال حال و هوای ديگری دارد عنوان کرد: همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها درسراسر ميهن عزيزمان ايران اسلامی از تاریخ ۳۱ شهریور ماه كه آغازين روز هفته دفاع مقدس هم ميباشد به مدت یک هفته ناوگان اتوبوسرانی بندرعباس خدمات رایگان به دانشجویان و دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.
شهردار اظهار داشت : هدف از اجرای اين طرح مديريت زمان روان سازی ترافيك و كاهش استفاده از خودروهای شخصی در هفته اول سال تحصيلی ميباشد.
نوبانی با اشاره به اهميت استفاده مردم از حمل و نقل عمومی درون شهری افزود : دانشجويان و دانش آموزان از هر نقطه و ايستگاهی در شهر بندرعباس ميتوانند از اتوبوسهای شهری به صورت رايگان استفاده نمايند وفرهنگ استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی زمانی نهادينه خواهد شد كه شرايط خدمات رسانی از كيفيت و كميت بالايی برخوردار باشد كه تلاش ما برای كاهش زمان معطلی شهروندان در ايستگاها و استفاده بهينه از اتوبوسها همچنان ادامه دارد و قطعا با عدم استفاده از خودروهای شخصی ترافيك در شهر روان و آلودگی هوای كمتری را شاهد خواهيم بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار