به مناسبت هفته فراجا و نیروی انتظامی صورت گرفت
تابناک هرمزگان/ دکتر سلمان ضربی مدیرعامل ایزوایکو با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان طی دیدار و جلسه مشترک با سردار جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات پلیس جهت برقراری نظم و امنیت تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۱۰۷۲۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱ 13 October 2022


به گزارش تابناک هرمزگان،
دکتر سلمان ضربی مدیرعامل ایزوایکو با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان طی دیدار و جلسه مشترک با سردار جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات پلیس جهت برقراری نظم و امنیت تقدیر و تشکر کرد.

سلمان ضربی در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیتهای مجتمع ایزوایکو در زمینه های مختلف ، از نیروی انتظامی به عنوان نیروی کارآمد و همیشه حاظر در میدان یاد کرد که با فداکاری و تلاش شبانه روزی نظم و امنیت را در کشور برقرار میسازند تا فعالین عرصه تولید با آرامش خاطر درجهت پیشرفت اقتصادی کشور فعالیت کنند.

سردار جعفری فرمانده محترم انتظامی استان نیز تولید را به عنوان یک محور اساسی و قدرتمند در جهت اشتغال زایی و توسعه اقتصادی و درنهایت کاهش جرائم و ناهنجاریهای اجتماعی دانست و با اشاره به اهمیت این موضوع تأکید کرد؛ صنایع بزرگی همچون کشتی سازی علاوه بر پیشرفت اقتصادی و اشتغال‌زایی تأثیرات فرهنگی و اجتماعی مؤثری بر جامعه دارند که این موضوع به عنوان یک ظرفیت ارزشمند میتواند ابزاری مفید برای منطقه باشد.

ضربی سپس با حضور در پاسگاه انتظامی بوستانو و نشستی مشترک با عوامل انتظامی این مجموعه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی  از تلاشهای مسئولین و پرسنل این پاسگاه جهت برقراری نظم و امنیت در منطقه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام//

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار