استاندار هرمزگان:
تابناک هرمزگان// استاندار هرمزگانگفت: رسالت بسیج دانشجویی در حوزه فناوری و جهاد تبیین این است که بایستی در این زمینه میدان دار اصلی و پیش‌رو باشد.
کد خبر: ۱۰۷۸۷۳۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ 23 November 2022

به گزارش تابناک از هرمزگان//  مهدی دوستی استاندار هرمزگان صبح امروز در اجتماع بزرگ دانشجویان بسیجی اظهار داشت: روزهای آغازین آذرماه همواره یادآور فرمان و تدبیر تاریخی امام راحل در خصوص تاسیس بسیج دانشجویی و طلبه است، از بدو انقلاب تاکنون در رویدادهای مختلف بسیج نقش‌آفرین بوده است. 

وی افزود: چه در زمان جنگ، چه در زمانی که دشمن فتنه‌هایی مختلف علیه ملت کلید می‌زد بسیجیان یاران واقعی رهبر معظم انقلاب بودند و فتنه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی می‌کردند امروز نیز در حوادث مختلف از سیل و زلزله و سایر بلایای طبیعی بسیجیان اولین فریادرس مردم هستند و همواره نقش محوری ایفا می‌کنند. 

استاندار هرمزگان گفت: رسالت بسیج دانشجویی در حوزه فناوری و جهاد تبیین این است که بایستی در این زمینه میدان‌دار اصلی و پیش‌رو باشد. 

وی با اشاره به حوادث اخیر تصریح کرد: با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و سایر مسئولان این فتنه هم جمع خواهد شد اما باید حواسمان به گفته‌ها و ناگفته‌ها باشد کسانی که در این مدت سکوت کردند باید در این صحنه واضح اعلام موضع کرده و با جهاد تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب موجب شوند افراد کمتری فریب فتنه آمریکا برای گسست در جامعه اسلامی را بخورند. 

 دوستی گفت: آمریکا همواره در طول تاریخ نتوانسته بلوغ و قدرت سایر کشورها را ببیند و با انواع برنامه‌ها و فتنه‌ها سعی در فروپاشی آن نظام داشته، در خصوص انقلاب اسلامی نیز همین گونه است و آنها نمی‌خواهند کشوری اسلامی دارای قدرت شود. 

وی با اشاره به اینکه جهاد تبیین کار ویژه همگانی به ویژه بسیج دانشجویی است ادامه داد: دعوای امروز بر سر ایران قوی است چرا که با حضور ایران قدرت‌های جدید در حال شکل‌گیری هستند و تغییرات در نظام بین‌المللی در حال رخ دادن است که دشمن به هیچ وجه این مطلب را برنمی‌تابد. 

استاندار هرمزگان با تاکید بر کمپین فشار حداکثری علیه ملت ایران گفت: دشمن مدام در حال مشاهده دستاوردهای ایران اسلامی است و سعی دارد با ایجاد کمپین فشار حداکثری برای این کشور هزینه ایجاد کند. 

وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی قدرت اول منطقه بوده و پنجه در پنجه جبهه کفر انداخته افزود: در این شرایط ما وظیفه داریم تا پای جان بایستیم، ما مدافعان جمهوری اسلامی ایران هستیم که برای اعتلای پرچم آن 300 هزار شهید تقدیم شده است. 

 دوستی گفت: این فتنه‌ها و بحران‌های ساختگی موجب شناخت بهتری از افرادی که همواره پای انقلاب هستند به ما می‌دهند و از سوی دیگر افرادی که جبهه مقابل هستند را نیز مشخص می‌کند.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار