تابناک هرمزگان// هیئت داوران سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان پس از ارزیابی آثار، نمایش " جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم " را به عنوان نماینده تئاتر استان هرمزگان به جشنواره بین المللی تئاتر فجر و نمایش "اسب های طاعون" جهت حضور در جشنواره منطقه ای انتخاب کردند.
کد خبر: ۱۰۸۰۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷ 30 November 2022

به گزارش تابناک از هرمزگان، در حالی سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان به کار خود پایان داد که نفرات برتر هر بخش با رأی "علی اصغر راسخ راد "، "محمد علی قویدل فرد" و "مصیب داوری" اعضای هیات داوران پس از ارزیابی 4 نمایش معرفی شدند.
آرای هیأت داوران سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان به شرح ذیل می باشد:
بخش پوستر و بروشور
تقدیر می شود از آقای "یونس دهقانی" برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم" از شهرستان بندرعباس.
بخش نور
تقدیر می شود از آقای "محمد رحیمی" برای نمایش "اسب های طاعون" از شهرستان میناب.
بخش گریم
تقدیر می شود از زهرا چهره نگار برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم" از شهرستان بندرعباس.
بخش طراحی طراحی صحنه
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای "کورش سلمانی " برای نمایش " جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم ".
بخش موسیقی
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای " محمد دریاوردی " برای نمایش "حزبا" از شهرستان بندرلنگه.
رتبه دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به آقای "سعید محمدی" برای نمایش "اسب های طاعون" از شهرستان میناب.
بخش بازیگری مرد
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهداء می شود به آقای" هادی زارعی" برای نمایش " جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم ".
رتبه دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به صورت مشترک به آقای خالد رحیمی برای نمایش "اسب های طاعون" و آقای عقیل پورعبدالله برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم"
رتبه سوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به صورت مشترک اهدا می شود به آقای "محمد آماده" برای نمایش "حزبا" و "ابوالقاسم احدیان" برای نمایش "برنده"
لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی از پیشکسوتان تئاتر استان آقایان" محمد پرخو " و "بهنام حسن پور"برای نمایش "حزبا" از بندر لنگه
بخش بازیگری زن
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سرکار خانم " سمیه زارعی " برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم"
رتبه دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی اهدا می شود به سرکار خانم "راحله رهبری" برای نمایش "اسب های طاعون" و سرکار خانم "شیما اکبری" برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم".
رتبه سوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی اهدا می شود به سرکار خانم "شیوا قاسمی" برای نمایش "برنده" از شهرستان میناب.
تقدیر مشترک از سرکار خانم ها "بیتا حیدری پور" برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم" و "صدیقه راور" بازیگر نمایش "برنده"
بخش نمایشنامه
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به آقای " کورش سلمانی" برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم".
رتبه دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی اهدا می شود به آقای "سید عارف هاشمی" و "خالد راهبر" برای نمایش "حزبا" از بندر لنگه.
رتبه سوم: در این بخش هیچ انتخابی ندارد.
بخش کارگردانی
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به آقای "کورش سلمانی " برای نمایش "جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم ".
رتبه دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی اهدا می شود به آقای "علی رحیمی" کارگردان نمایش "اسب های طاعون" از شهرستان میناب.
رتبه سوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی اهدا می شود به آقای "سید عارف هاشمی" کارگردان نمایش "حزبا" از بندر لنگه.
گفتنی است: آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان چهارشنه 9 آذرماه ساعت 19 در سالن کانون پروش و فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.
انتهای پیام//

برچسب ها: جشنواره تئاتر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار