رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس :
تابناک هرمزگان// رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس:اتاق بازرگانی توانست رشد۳۰۰درصدی در صدور کارت های بازرگانی داشته باشد.
کد خبر: ۱۰۸۶۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵ 05 January 2023

اتاق بازرگانی توانست رشد۳۰۰درصدی در صدور کارت های بازرگانی داشته باشدبه گزارش تابناک از هرمزگان//رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان در این مراسم افتتاج ساختمان اتاق بازرگانی هرمزگان در بندرعباس که با حضور روسای کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه مجلس، رئیس اتاق بازرگانی ایران، نمایندگان استان در مجلس، امام جمعه بندرعباس و… برگزارشد؛ ضمن تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، استاندار هرمزگان ، نمایندگان مجلس، رئیس کل دادگستری، دادستان بندرعباس، رئیس سازمان بازرسی استان، صمت، گمرک، بنادر و… در جهت حمایت از فعالان اقتصادی استان، اظهار داشت : ساختمان احداث شده را با ۳۵ درصد پیشرفت تحویل گرفتیم ودر این چهارسال توانستیم آن را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

محمدرضا صفا اظهار داشت :قوانین خلق الساعه باعث بروز مشکلاتی برای فعالان اقتصادی شده است و ازطریق مسئولان استانی و کشوری همواره پیگیر رفع مشکلات تجار بوده ایم.

وی افزود: اتاق بازرگانی توانست رشد۳۰۰درصدی در صدور کارت های بازرگانی و رتبه های نخست را در حوزه های مختلف کسب کند.

رئیس اتاق بازگانی بندرعباس گفت: ۳۴ میلیارد تومان از زمان شیوع کرونا در حوزه درمان هزینه کردیم و در ساخت ده مدرسه نیز مشارکت داشتیم و ۲۰ کانکس را در زلزله سایه خوش به زلزله زدگان اهدا شد.

صفا گفت : اتاق بازرگانی مقام سوم در تجارت خارجی و مقام نخست در حوزه آموزش در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ را کسب کرده است. وی از فعالیت اتاق های بازرگانی کیش، قشم، بندرلنگه، جاسک و میناب در این مدت خبر داد.

وی گفت: دفتر گواهی مبدا در بندر شهید باهنر افتتاح و درصدد افتتاح دفتر گواهی مبدا در بندر شهید رجایی هستیم.صفا افزود:افتتاح دفتر کارنه تیر، پیوستن به زنجیره اعتبار بخشی گواهی مبدا ICC جهانی و کسب رتبه برتر در زمینه آموزش از دیگر موفقیت‌های اتاق بازرگانی بندرعباس است.

وی همچنین از همدلی در شورای گفت و گو و رساندن رتبه این اتاق از رتبه ۲۴ به ۱۲ خبر داد و بیان داشت: ساختمان اتاق بازرگانی هرمزگان با المان‌های بومی طراحی شده و یادگاری از هیأت نمایندگان دوره نهم است که کانونی برای رشد اقتصاد، جذب سرمایه گذاری محلی برای فعالیت های اجتماعی و زنده نگاهداشتن نیک نامان اقتصاد این استان همچون مشیردوانی‌ها و گله داری‌ها و دیگر مردان پرآوازه استان باشد.

اتاق بازرگانی توانست رشد۳۰۰درصدی در صدور کارت های بازرگانی داشته باشد

اتاق بازرگانی توانست رشد۳۰۰درصدی در صدور کارت های بازرگانی داشته باشد

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار