تابناک هرمزگان// رئیس کل دادگستری هرمزگان از فروش ۱۳۰۰ موتورسیکلت در پنجمین مزایده وسایل نقیله توقیفی در پارکینگ های این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۷۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶ 17 January 2023

به گزارش تابناک از هرمزگان// مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار کرد: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، پنجمین مرحله مزایده موتورسیکلت های توقیفی استان برگزار شد که در جریان آن، تعداد 1300 دستگاه موتورسیکلت فرسوده و اسقاطی فروخته شد.

وی مبلغ فروش حراج موتورسیکلت های توقیفی در این مزایده را 42 میلیارد و ششصد و چهارده میلیون و یکصد و پانزده هزار ریال اعلام کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه طی پنج مرحله برگزار شده از مزایده موتورسیکلت های اوراقی و توقیفی در پارکینگ های این استان تاکنون تعداد 5 هزار و نهصد دستگاه موتورسیکلت‌ به مبلغ 113 میلیارد و دویست و هشتاد و دو میلیون و چهارصد و شصت هزار ریال فروخته شده است، تأکید کرد: این مزایده ها تا فروش کامل همه خودروها و موتورسیکلت های موجود در پارکینگ های استان ادامه خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان با بیان اینکه پس از دستورات صریح ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی، حجت بر همه دستگاه‌های متولی تمام شده است، تأکید کرد: دادگستری هرمزگان از هیچ کوششی برای جلوگیری از تخریب و تضییع اموال توقیفی موجود در پارکینگ‌های استان، فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار