با حضور رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور:
تابناک هرمزگان// مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از رونمائی پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال قهرمانی مدارس متوسطه دوم کشور در محل برگزاری جلسه مدیران کل استان‌های کشور و شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۹۶۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸ 28 January 2023

به گزارش تابناک از هرمزگان//  محمد قویدل در حاشیه رونمائی از پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال قهرمانی مدارس متوسطه دوم کشور، گفت: ورزش دانش آموزی به دنبال ترویج سبک زندگی فعال و پویا برای نسل آینده کشور، ارتقاء سلامت جسمی و روحی شهروندان فردای جامعه، غنی سازی اوقات فراغت، کشف استعداد ها و به فعلیت رسیدن توانائی های دانش آموزان و همچنین پرداختن به ابعاد تربیتی دانش آموزان است.
وی افزود: پوستر این جشنواره با حضور مسئولان کشوری و مدیران کل استانهای کشور و شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش در محل اردوگاه باهنر تهران رونمائی شد.
به گفته قویدل، سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی فوتسال و دو ومیدانی پسران و سی و سومین دوره مسابقات دختران به نام یادواره شهدای مدارس زینبیه و ثارالله میانه و همچنین 176 شهید دانش اموزی استان هرمزگان به میزبانی استان از 9 الی 23 بهمن در شهر بندرعباس با حضور قریب به دو هزار نفر از دانش آموزان، مربیان، سرپرستان، داوران، ناظران و عوامل اجرائی برگزار خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: در دو رشته دو ومیدانی و فوتسال که به میزبانی هرمزگان برگزار خواهد شد، قریب به 720 دانش آموز پسر و همچنین 780 دانش آموز دختر حضور خواهند داشت.
سرپرست عالی مسابقات ورزشی فوتسال و دو ومیدانی بیان داشت: با مساعدت استاندار هرمزگان به عنوان مسئول برگزاری مسابقات در استان و همچنین همراهی و همکاری همه دستگاهها و نهادهای مرتبط و نیز تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی، ان شاءلله میزبان خوبی برای آینده سازان کشور باشیم.

 

از پوستر مسابقات دو ومیدانی و فوتسال دانش آموزی کشور رونمائی شد

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار