تابناک هرمزگان// علی رمضانی مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در هفدهمین رویداد بین المللی شعر فجر گفت: زبان فارسی عامل پیوند ملیت های فارسی زبان با همدیگر است.
کد خبر: ۱۰۹۰۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷ 02 February 2023

به گزارش تابناک از هرمزگان//  رمضانی در ابتدای سخنان خود با درخواست از حضار برای تشویق از شاعران حاضر در برنامه و تشکر از مهمان نوازی و خونگرمی هرمزگانی ها و مردم خوب جنوب کشور و به ویژه ابوموسی بیان نمود: برگزاری این جشنواره در این جزیره با حضور مهمانان بین المللی ادعایی بر خلیج فارس بودن این آب و خاک می باشد و زبان فارسی عامل پیوند ملیت ها با همدیگر است که با زبان شعر با هم به گفتگو نشسته اند.

وی اظهار کرد: چنانچه شاعران حاضر و بین المللی شعری در وصف این رویداد و خلیج فارس بسرایند مدیران استانی به دیده منت می نهند و هدایایی به قدردانی از آنها اهدا خواهند نمود.

ایشان به برگزاری مطلوب جشنواره اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری هفدهمین جشنواره شعر فجر در ابوموسی که با حضور مردم و مسئولان سخت کوش و پرتلاش در حال برگزاری است نشانه وفاداری مردمان این سرزمین نسبت به آب و خاک ایران است.

مدیر عامل موسسه کتاب در پایان گفت: انشالله تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم کتاب خانه های کانون ها را در این شهرستان جهت استفاده مردم جزیره تجهیز و کمبودهای آن را رفع نماییم.

گفتنی است: هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر خلیج فارس با حضور مردم، مسئولان،مهمانان و شاعران از سراسر کشور در جزیره ابوموسی در حال برگزاری است.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار