مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان:
تابناک هرمزگان- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: برای اولین بار در استان، خط گردشگری دریایی بندرعباس به جزیره هنگام راه‌اندازی می‌شود.
کد خبر: ۱۰۹۵۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸ 03 March 2023

به گزارش تابناک هرمزگان// محمد محسنی در بازدید از بندر شهید حقانی با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی و همکاری منطقه آزاد قشم و سازمان بنادر و دریانوردی، خط دریایی بندرعباس به جزیره هنگام در قالب تورهای گردشگری راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این تورهای گردشگری توسط شرکت دریا سفر هرمز برای اولین بار در استان انجام می‌شود، افزود: مسافران و گردشگران علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به‌تمامی دفاتر خدمات مسافرتی استان این تور را تهیه کنند.

محسنی ادامه داد: در این تور گردشگری، برنامه‌های فرهنگی و موسیقی برای مسافران و گردشگران اجراشده و ظرفیت‌های ساحلی و دریایی توسط افراد مسلط به مقوله دریا به گردشگران توضیح داده می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان اظهار کرد: برگزاری تورهای دریایی علاوه بر آشنایی گردشگران با ظرفیت‌های ساحلی و دریایی استان، جذب گردشگری و توسعه گردشگری استان را به دنبال دارد.

وی بیان کرد: تردد تورهای دریایی به جزایر می تواند ضمن کمک مستمر و پایدار به جوامع محلی و توانمندی ساکنین، ظرفیت مشاغل و فعالیت‌های تکمیلی را نیز فراهم کند.

انتهای پیام//

برچسب ها: میراث فرهنگی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار