به صورت ویدویو کنفراسی صورت گرفت؛
تابناک/عصر امروز به صورت ویدویو کنفراس رزمایش سراسری جهادگران فاطمی حیدریون تولید با رمز یا زهرا آغاز شد.
کد خبر: ۱۰۹۸۰۶۴
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۸ 25 March 2023

سردار حمید رضا الله بداشتی در مراسم رزمایش سراسری جهادگران فاطمی حیدریون تولید که به صورت ویدویو کنفراس از استان کرمان برگزار شد، اظهار کرد: بسیج همیشه و همواره کنار مردم بوده و خواهد بود و به عنوان فرشته نجات و صاحب آرامش مردم است.

وی در ادامه افزود: در رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی حیدریون تولید با همت و هم افزایی گروه های جهادی تخصصی و مدیران ارزشمند جهادی قادر بر پشتیبان حمایت از فعالیت های جهادی رزمایش را نهم دی ماه لغایت شانزدهم دی ماه آغاز کرده ایم.
مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور،خاطر نشان کرد: محور برنامه‌های ما جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی است و در اجرای این محور برنامه‌ها ما دو عرصه فعالیت تعریف کردیم که عرصه های عمومی و تخصصی است که درعرصه های عمومی تلاش بر مردم یاری و محروم نوازی و کمرنگ کردن چهره فقر از مناطق کم برخوردار بوده که با ظرفیت گروه های جهادی، پشتیبانی‌ها استان‌ها، دستگاه ها و همچنین حمایت‌های مردم را در این رابطه داشتیم.
سردار بداشتی، تعمیرو بازسازی منازل  محرومین، تعمیر وسایل خانگی گرمایشی و سرمایشی، تهیه و توزیع بسته های معیشتی در برنامه عظيم نهضت مؤمنانه، تهیه جهیزیه، آزادسازی زندانیان غیرعمد، نذر غذا و توزیع غذای گرم،  انجام پروژه‌های محرومیت زدایی با حمایت و پشتیبانی بسیج سازندگی، و پروژه های ایجاد اشتغال پایدار و خانگی با کمک و همراهی دستگاه‌ها و به خصوص بسیج سازندگی و اجرای نمایشگاه های عرضه محصولات تولید شده از جمله خدمات در عرصه‌ عمومی بوده است.

وی با بیان اینکه در عرصه های تخصصی توانمان بر این است که از ظرفیت گروهای جهادی تعالی بخش استفاده کنیم، افزود: تا بتوانیم مشکلات موجود در سطح واحدهای تولیدی را ابتدا احصا وسپس نسبت به رفع موانع تولید از طریق رتشکیل کارگروه ها اقدام کنیم.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات کشور ادامه داد: در این راستا تشکل های ما از بازنشستگان گرفته تا همه‌ی تشکل‌ها همراهی بسیار خوبی را در  رفع موانع تولید را با ما دارد.

سردار بداشتی، ابراز کرد: ما در تشکیل کمیسیون های کارگری نسبت به رفع مشکلات کارگری و کارفرمایی اقدامات خوبی در استان ها انجام دادیم و تلاش بر این است معیشت حوزه کارگری را کمک کنند تا مشکلات حوزه کارگری کمتر شود و کارگران بتوانند در زنجیره تولید و کارزار اقتصاد مقاومتی به موفقیت دست برسند.

وی اضافه کرد: برگزاری شیفت‌های ایثار که این از جمله کارهای است که از جنس مکتب حاج قاسم سلیمانی است و کارگران شریف ما در شیفت‌های کار  حضور پیدا می‌کنند و حقوق خود را برای تهیه بسته های معیشتی برای محرومان در نظر میگیرند کارفرمایی ها ما هم بر این مبالغ می‌افزاید و از طریق گروه های جهادی با عزت نفس به دست محرومین می‌رسد.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور برگزاری کارگاه های پدافند غیر عامل و خود حفاظتی، برگزاری نشست‌های تخصصی تبیینی در جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی، برگزاری کارگاه‌های مهارت افزایی و سیک زندگی به خصوص در زمینه گفتمان اقتصاد مقاومتی و برگزاری نشست‌های اخوت کارگری و کارفرمایی از جمله خدمات  در عرصه‌های تخصصی بوده است.

سردار بداشتی به کارهای صورت گرفته در این یک هفته پرداخت و عنوان کرد: ۲۳۳۲ گروه جهادی جهاد مشق خدمت کردند و  تهیه ۱۵۰ هزار بسته معیشتی، تهیه  ۱۹۱۵ جهیزیه برای نو عروسان، ۷۱هزار و ۴۸۱ نفر ساعت در شیفت ایثار و... است


در ادامه این مراسم نیز مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان سرهنگ امیر ارسلان شهبازی، اظهار کرد: رزمایش بزرگ حیدریون تولید همزمان با فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی به همت گروه های جهادی عرصه کار و تلاش در هرمزگان به مدت ۱۰ روز  در حال برگزاری است.

وی در ادامه افزود: اقدامات جهادی کارگران انقلابی در عرصه های مختلف تولید در قالب این رزمایش پیام آور این است که با تیکه بر توان داخلی و تحصیل در مکتبِ سلیمانی موانع پیش‌رو با تلاش و همت یک به یک از میان برداشته می‌شوند.

مسوول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان غبار روبی گلزار مطهر شهدا با حضور گروه های جهادی، تهیه بسته های معیشتی جهت برگزاری رزمایش مومنانه با حضور مسئولین، مدیران صنایع و صداوسیما، برگزاری شیفت ایثار با هماهنگی سازمان و واریز عواید آن به صندوق خیریه شهید سلیمانی یا خرید بسته های معیشتی، برگزاری یادواره شهدا و تشییع شهدای گمنام درصنایع وکارخانجات  وبرگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سليماني درمجموعه های کار وتولید استان، نشست جهاد تبیین با حضور سرداسردار فرماندهی سپاه امام هرمزگان و برگزاری میز خدمت از برنامه‌های این سازمان در دهه مقاوت بود.
شهبازی، برگزاری جلسات اخوت کارگری و کارفرمایی،  توزیع جهیزیه، حضور مقتدرانه فرماندهان و گروه های جهادی در محل برگزاری مراسم ملی، اعزام گروه های جهادی جهت خدمت رسانی و رفع مشکل خانواده های نیازمند، برگزاری مراسم جهاد تبیین، برگزاری رزمایش کمک های مومنانه، برگزاری میزخدمت در شهرک های صنعتی با حضور کارگروه های رفع موانع تولید و...  برنامه‌های این سازمان در رزمایش جهادگران فاطمی - حیدریون  تولید در استان است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار