در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی
تابناک هرمزگان-مدیریت درمان تامین‌اجتماعی استان هرمزگان در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان رتبه برتر را کسب کرد.
کد خبر: ۱۱۲۵۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹ 11 September 2023

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//  دکتر غلامعباس مومنی مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان هرمزگان در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی از سوی استاندار هرمزگان مورد تقدیر قرار گرفت.
مدیریت درمان تامین‌اجتماعی هرمزگان در این جشنواره به عنوان دستگاه برتر در زمینه اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شناخته شد و دکتر مومنی لوح تقدیر بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی را از سوی استاندار هرمزگان دریافت نمود.
در لوح تقدیر این جشنواره آمده است:
جناب آقای مومنی مدیر محترم مدیریت درمان تامین اجتماعی استان
از آنجایی‌که در پرتو تلاش‌های ارزشمند حضرتعالی و همکاران محترمتان از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی استان در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ به عنوان دستگاه برتر در زمینه اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت انتخاب گردیده‌اید لازم می‌دانم این موفقیت را به آن جناب و مجموعه کارکنان دستگاه، تبریک عرض نموده و از اقدامات اثرگذار شما در گسترش سطح کمی و کیفی فعالیت‌های مرتبط با حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از جمله درمان زوجین نابارور و پیشگیری از ناباروری قدردانی نمایم.
امیدوارم با استمرار تلاش و فعالیت ویژه در سال مهار تورم، رشد تولید، با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی، موجبات ارتقای کارآمدی دولت مردمی، رضایتمندی مردم، تحقق عدالت و پیشرفت هرمزگان را فراهم آورید.
مهدی دوستی - استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی هرمزگان

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار