سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی از ارجاع موضوع جذب فاینانس و بازنشستگی 20 ساله زنان به مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
کد خبر: ۳۷۶۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲ 13 February 2017
به گزارش تابناک : محمد خدابخشی در تشریح نشست  -یکشنبه- کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: کمیسیون تلفیق 4 نشست برای بررسی ایرادات شورای نگهبان برگزار کرد که بعدازظهر امروز آخرین نشست کمیسیون برای بررسی ایرادات برگزار شد.
 
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسات ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در لایحه برنامه ششم اعم از مغایرت با شرع و قانون اساسی و همچنین سیاست‌های کلی نظام و برنامه ششم توسعه در جلسه کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار گرفت.

خدابخشی یادآور شد: کمیسیون در مواردی که ایرادات را وارد می دانست اطلاعاتی را برای تامین نظر شورای نگهبان اعمال کرد و در برخی موارد نیز بر مصوبات قبلی مجلس اصرار شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی موارد ارجاعی به مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: کمیسیون بر مصوبات خود درخصوص جذب فاینانس و بازنشستگی بیست ساله زنان اصرار دارد، لذا برای حکمیت به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع می شود.منبع : خانه ملت
برچسب ها: تابناک ، استان ها ، خبرروز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار