سرمربی بارسلونا چشم انتظار یک بازی جذاب از سوی تیمش مقابل پاری‌سن‌ژرمن است.
کد خبر: ۳۷۷۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰ 14 February 2017
به گزارش تابناک : لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل پاری‌سن‌ژرمن در مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از تمایلش به تماشای یک بازی فانتزی و دیدنی حرف زد.

او اظهار داشت: «در چند ماه گذشته باکیفیت‌ترین پاری‌سن‌ژرمن ممکن را دیده‌ام و انتظار دارم در بازی مقابل ما هم همان تیم خوب دوران اخیر باشد؛ با سیستم ۳-۳-۴ هنگام حمله و ۱-۱-۴-۴ در دفاع. از بازی در زمین آن‌ها خاطرات خوبی داریم چون آنجا چند نتیجه مطلوب گرفتیم اما این بار بازی آسانی نداریم. سرمربی حریف خیلی خوب ما را می‌شناسد. کاوانی یک شماره ۹ کامل است که درون محوطه جریمه رقبای تیم پاریسی می‌درخشد و در امور دفاعی هم موثر نشان می‌دهد. ترجیح می‌دهم حریف با بهترین بازیکنان به زمین بیاید و ما مقابل قدرتمندترین پاری‌سن‌ژرمن ممکن بدرخشیم.»

انریکه در ادامه درباره اونای امری، سرمربی هموطنش در تیم رقیب افزود: «او ابتدا در اسپانیا و سپس در خارج از مرزهای این کشور قدرت خودش را نشان داد و ثابت کرد یکی از بهترین مربیان جوان اسپانیایی دنیاست. امری خیلی خوب رقبای تیمش را آنالیز می‌کند و با فلسفه و شیوه خاص خودش پیش می‌رود. از پیکه به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیم به خوبی محافظت کردیم تا بدون هیچ مشکلی به بازی مقابل پاری‌سن‌ژرمن برسد. هدف ما تبدیل شدن به تیم برتر میدان و به دست آوردن پیروزی است؛ آن هم بی‌توجه به بازی برگشت. تیم در وضعیت خوبی است. ما درگیر رقابت در یک جام متفاوت می‌شویم. حضور در این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا افتخار بزرگی است و قصد داریم با شایستگی به یک‌چهارم‌نهایی صعود کنیم
منبع : 11نیوز

برچسب ها: تابناک ، استان ها ، خبرروز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: