مدافع پاری ‌سن‌ ژرمن به هم تیمی‌هایش هشدار داد که بارسلونا در نوکمپ تیم خطرناکی می شود و نباید فکر کنند که کار این تیم تمام شده است.
کد خبر: ۳۷۸۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲ 15 February 2017

به گزارش تابناک : یکی از بازیکنان خوب پاری سن ژرمن در دیدار حساس برابر بارسلونا مارکینیوس برزیلی بود. این بازیکن جوان در غیاب تیاگو سیلوا، نظم خاصی به خط دفاعی پاری ‌سن‌ ژرمن داده بود و اجازه خودنمایی را به مثلث خط حمله بارسلونا نداد.

 

 

 

 

مارکینیوس که همواره خبرهای پیوستن او به بارسلونا به گوش می‌رسد، بعد از بازی گفت‌: «تیم جوانی هستیم. با این حال باانگیزه و نظم خاصی بازی می‌کنیم. به خوبی می‌دانستیم بازی کردن برابر بارسلونا سخت است و این تیم فشار زیادی روی خط دفاعی ما می‌آورد. با این حال با تمرکز بالایی که داشتیم پیروزی قاطعی را به دست آوردیم.»

 

او ادامه‌ داد: «از فرصت‌هایی که به دست آوردیم، به خوبی استفاده کردیم. بهتر از این نمی‌شد. پیروزی ارزشمندی را به دست آوردیم اما نباید فکر کنیم کار بارسلونا تمام شده است. بارسلونا در نوکمپ تیم ترسناکی می‌شود. همه ما در پاری سن ژرمن یکدل هستیم تا در دیدار برگشت هم خوب ظاهر شویم و با شایستگی به دور بعد راه پیدا کنیم.»منبع : ورزش 3

برچسب ها: تابناک ، استان ها ، خبرروز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار