مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه از اوایل پنجشنبه سامانه بارشی جدیدی از سمت جنوب وارد کشور می‌شود، گفت: این سامانه بارشی پنجشنبه در بخشهایی از جنوب‌غرب، غرب، جنوب‌شرق و پاره‌ای از نقاط مرکز کشور فعال خواهد بود.
کد خبر: ۳۸۲۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲ 21 February 2017

به گزارش تابناک : احد وظیفه درباره آخرین وضعیت جوی کشور طی روزهای آینده اظهار کرد:‌در دو روز آینده، جوی نسبتاً پایدار در اکثر مناطق کشور حاکم است؛ در شهرهای صنعتی و پرجمعیت شاخص آلودگی در حد ناسالم برای گروه‌های حساس باقی خواهد ماند.

وی افزود: دمای هوا در سه روز آینده در اکثر مناطق کشور به طور نسبی افزایش خواهد یافت؛ امروز شرق خلیج فارس و غرب تنگه هرمز مواج پیش‌بینی شده است.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه از اوایل پنجشنبه سامانه بارشی از سمت جنوب وارد کشور می‌شود، بیان کرد: این سامانه بارشی پنجشنبه در بخشهایی از جنوب‌غرب، غرب، جنوب‌شرق و پاره‌ای از نقاط مرکز کشور فعال خواهد بود.

وظیفه گفت: پیامد این سامانه بارشی رگبار، رعدوبرق و وزش باد خواهد بود و در مناطق کوهستانی بارش برف دور از انتظار نیست؛ پنجشنبه در نقاطی از جنوب کشور در بعضی ساعات احتمال گرد و خاک نیز وجود دارد.

وی گفت: روز جمعه گستره بارش در جنوب، جنوب شرق و شرق کشور خواهد بود و شنبه دامنه فعالیت آن محدود به جنوب شرق کشور و هرمزگان می‌شود و بتدریج از اواخر روز یکشنبه از جنوب کشور خارج خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه هوای امروز تهران صاف با غبار محلی و در اواخر روز با افزایش ابر همراه است، گفت: دمای هوای امروز تهران در گرمترین ساعات به 10 درجه بالای صفر و در سردترین ساعات به 1 درجه زیر صفر می‌رسد.

وظیفه عنوان کرد: همدان با 15 درجه زیر صفر سردترین و بندرعباس با 23 درجه بالای صفر گرمترین نقاط کشور هستند.منبع :‌رویداد 24

برچسب ها: تابناک ، استان ها ، خبرروز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار