معاون مسافری راه‌آهن از فروش 40 درصد بلیت های تعطیلات نوروز 96 خبر داد و گفت: بلیت برخی از مسیرهای پرتردد ریلی کشور در این ایام به طور کامل فروش رفته است.
کد خبر: ۳۹۰۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲ 07 March 2017
به گزارش تابناک : معاون مسافری راه‌آهن از فروش 40 درصد بلیت های تعطیلات نوروز 96 خبر داد و گفت: بلیت برخی از مسیرهای پرتردد ریلی کشور در این ایام به طور کامل فروش رفته است.

«میرحسن موسوی» افزود: برای ایام تعطیلات نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه بیش از یک میلیون و 615 هزار صندلی قطار آماده شده که از 17 و 18 بهمن ماه امسال تاکنون بلیت بیش از 650 هزار صندلی به فروش رفته است.
 
وی با بیان این که بلیت مسیر تهران - مشهد در روزهای 27 تا 30 اسفند ماه به طور کامل فروش رفته است، بدون اینکه تغییری در قیمت بلیت داشته باشیم، گفت: بلیت های مسیر تبریز - مشهد برای روزهای 27 اسفند ماه جاری تا هشت فروردین 1396 و مسیر تهران - بندرعباس تا 8 فروردین ماه نیز به طور کامل فروخته شده است.
 
به گفته معاون مسافری شرکت راه آهن، تمام بلیت های ایام نوروز 96 در مسیر بندرعباس - مشهد فروش رفته و بلیت مسیر بندرعباس به تهران از 2 تا 6 فروردین و بندرعباس - اصفهان از 3 تا 15 فروردین 96 خریداری شده است.
 
موسوی با بیان این که بیشترین فروش بلیت های نوروزی در ایام تعطیلات نوروزی در مسیر مشهد و بندرعباس بوده، است گفت:بلیت های مسیر اهواز - مشهد از 27 تا 29 اسفندماه و اصفهان - مشهد تا 6 فروردین 1396و مشهد - اصفهان از 2 تا 15 فروردین ماه نیز فروخته شده است.
 
معاون مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: امسال هیچ شرکتی تقاضای افزایش قیمت بلیت نداشت و نرخ های نوروز 96 با سال گذشته هیچ تفاوتی ندارد و انتظار داریم روزهای پایانی سال متقاضیان زیادی نسبت به خرید بلیت های نوروزی اقدام کنند.
  
ایام تعطیلات نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه هر سال است و برای تسهیل سفر هموطنان در این ایام بخش های مختلف حمل ونقل هوایی، دریایی، زمینی و ریلی برنامه های خاصی در نظر می شود و برای امسال پیش بین شده است بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر با هواپیما و بیش از 800 هزار نفر با شناورهای دریایی سفر کنند.
 
منبع:ایرنا

برچسب ها: تابناک ، استان ها ، خبرروز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار