بازیگر سریال «لیسانسه‌ها» با اشاره به آغاز تصویربرداری فصل سوم سریال «شهرزاد» چند روز پس از فصل دوم این مجموعه، از همکاری خود با سروش صحت در فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» خبر داد.
کد خبر: ۴۷۵۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶ 09 August 2017

به گزارش تابناک : آتنه فقیه نصیری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: این روزها مشغول ایفای نقش در فصل دوم سریال شهرزاد و همچنین مجموعه تلویزیونی لیسانسه ها هستم.

وی ادامه داد: تصویربرداری فصل دوم «شهرزاد» همچنان ادامه دارد و قرار است تصویربرداری فصل سوم این مجموعه نیز  با تعطیلی چند روزه پس از فصل دوم آغاز شود.

آتنه فقیه‌نصیری

بازیگر سریال تلویزیونی «شیدایی» تصریح کرد: براساس بازخوردی که از برخوردهای مردم درباره فصل دوم سریال «شهرزاد» داشته‌ام، متوجه شدم تا اندازه بسیار زیادی این سریال را دنبال می‌کنند و به آن علاقه دارند.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: فصل نخست سریال «شهرزاد» از شخصیت‌ها و روابطی برخوردار بود که برای مردم تازگی داشت اما هم‌اکنون مردم با آن‌ها آشنا شده‌اند و به‌خوبی چنین شخصیت‌هایی را می‌شناسند و در عین حال در فصل دوم «شهرزاد» اتفاق‌های جدیدی به‌وقوع می‌پیوندد که مخاطبان این رویدادها را پیگیری می‌کنند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «دختران» یادآور شد: شخصیتی که در فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» و در روند همکاری با  سروش صحت ایفا می‌کنم، نقشی است که در سری جدید ساخت این مجموعه به آن اضافه شده و در سری قبل وجود نداشت.

آتنه فقیه‌نصیری

وی خاطرنشان کرد: فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» پس از پایان ماه‌های محرم و صفر روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

گفتنی است، در فصل نخست سریال «لیسانسه‌ها» هنرمندانی همچون هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، امیرکاظمی، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم سیاحی، متین ستوده، سیاوش چراغی‌پور و مهران رجبی به ایفای نقش پرداختند.

منبع : میزان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار