مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: هرمزگان جزء استان های کم برخوردار در حمایت از مطبوعات قرار خواهد گرفت .
کد خبر: ۴۷۵۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲ 10 August 2017
به گزارش تابناک : علیرضا درویش نژاد گفت: خبرنگاران قشر زحمت کش ، کوشا و حساس به مسائل مختلف جامعه هستند که به خوبی تنگناها ،  نقاط قوت و ضعف را مشاهده و به صورت صحیح و درست به گوش و سمع مردم و مسئولان می رسانند.
 

وی به مشکلات مطبوعات استان اشاره کرد و افزود: مشکلات این قشر متعدد و گوناگون است و مهمترین آن قرار نگرفتن هرمزگان جزء مناطق کمتر برخوردار در خصوص حمایت از مطبوعات می باشد که با رایزنی های صورت گرفته ۵۰ درصد مشکل و موانع حل و برداشته شده است و امیدواریم بزودی مطبوعات استان از این حمایت برخوردار شوند.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مطالبات خبرنگاران اشاره کرد و اظهارداشت: اهرمی برای فشار آوردن از طریق این اداره کل بر سایر ادارات وجود ندارد اما می توان از طریق دستگاه های بالادستی این مسیر هموار شود.

 

درویش نژاد به وضعیت مسکن خبرنگاران پرداخت و بیان داشت: فاز اول تعاونی مسکن خانه مطبوعات به زودی تحویل اعضاء می شود و ثبت نام فاز دوم نیز شروع شده است و هیچ مشکلی برای خانه دار شدن اهالی مطبوعات و خبرنگاران وجود ندارد.

 

در ادامه پس از خوش آمدگویی سخنرانی غلامحسین عطایی رییس خانه مطبوعات و معصومه قاسمی مدیر عامل خانه مطبوعات از خبرنگاران تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

منبع : مهر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار