عزت الله مهرآوران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: چرا من بعد از ۵۰ سال فعالیت در عرصه بازیگری باید هنوز هم مستاجر باشم؟ چه کسی پاسخگوی این وضعیت است؟ شاید بهتر است به جای بازیگری به سراغ مسافرکشی بروم، زیرا با بازیگری هزینه‌های زندگی ام تامین نمی‌شود.
کد خبر: ۵۷۸۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲ 12 March 2018
به گزارش تابناک : بازیگر سریال "لیسانسه ها" گفت: چرا من بعد از ۵۰ سال فعالیت در عرصه بازیگری باید هنوز هم مستاجر باشم؟ چه کسی پاسخگوی این وضعیت است؟ شاید بهتر است به جای بازیگری به سراغ مسافرکشی بروم، زیرا با بازیگری هزینه‌های زندگی ام تامین نمی‌شود.

عزت الله مهرآوران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: طی این روز‌ها درگیر بازی در سریال "افسانه هزارپایان" به کارگردانی "شهاب عباسی" بودم که فیلمبرداری فصل دوم آن به پایان رسیده و به امید خدا از ابتدای نوروز اگر مشکلی پیش نیاید از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت.
 


وی درباره حضورش در سریال "ایراندخت" افزود: علاوه بر این بعد از پخش "ستارخان" مشغول ادامه فیلمبرداری "سریال ایراندخت" بودم که آن هم طی روز‌های گذشته به پایان رسید و به امید خدا اردیبهشت ماه روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

نگارش فصل سوم سریال لیسانسه‌ها با نام "فوق لیسانسه ها" در مراحل پایانی به سر می‌برد و اگر شرایط مالی فراهم شود ساخت آن هم در ابتدای سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد.

وی درباره برنامه‌های کاری خود در نوروز ۹۷ تاکید کرد: امسال نوروز را درگیر ضبط سریال "افسانه هزارپایان" خواهم بود و به همین دلیل کمتر می‌توانم به سفر و یا استراحت فکر کنم.
 
کشی کنم! +عکس

بازیگر سریال "دزد و پلیس" درباره مشکلات معاش خود اضافه کرد: متاسفانه و یا خوشبختانه من همین یک کار را بلدم و نمی‌توانم کار دیگری را انجام دهم و به عشق مردم همچنان در عرصه بازیگری حضور دارم، ولی از لحاظ معیشتی نه تنها من بلکه اکثر بازیگران با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

وی در همین راستا افزود: چرا من بعد از ۵۰ سال فعالیت در عرصه بازیگری باید هنوز هم مستاجر باشم؟ چه کسی پاسخگوی این وضعیت است؟ شاید بهتر است به جای بازیگری به سراغ مسافرکشی بروم، زیرا با بازیگری هزینه‌های زندگی ام تامین نمی‌شود.

مهرآوران درباره کم کاری خود در سینما خاطرنشان کرد: همانطور که می‌دانید سینما رابطه‌های خودش را دارد و تهیه کنندگان ترجیح می‌دهند از بازیگرانی استفاده کنند که یا پولی دریافت نکنند و یا اینکه مبلغشان بسیار پایین باشد.
 
 
 
 
منبع : میزان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار