مسابقات اسکیت قهرمانی کشور (جایزه بزرگ)در پیست اسکیت خلیج فارس بندرعباس بمدت 3روز برگزار شد.
کد خبر: ۵۷۸۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲ 12 March 2018

به گزارش تابناک : مسابقات اسکیت قهرمانی کشور با شرکت214نفر از19استان کشور به میزبانی بندرعباس برگزارشد.

این مسابقات زیر نظر فدراسیون اسکی و با همکاری اداره کل ورزش وجوانان استان ،شهرداری نمدرعباس و هیئت اسکیت استانبرگزارگردید.

وپس از رقابت فشرده نتایج مسابقه جایزه بزرگ به شرح زیر می باشد:

ماده 300 متر رده سنی اول

آریا فیروزی مقام از بوشهر مقام اول

نیما صمدی دینانی از اصفهان مقام دوم

ارسطو پرده شناس از بوشهر مقام سوم

ماده 500 متر رده سنی دوم

ماهان حقوقی از بوشهر اول

امیرمهدی صمدی دینانی از اصفهان دوم

مهدی حلال بحر از بوشهر سوم

ماده 500 متر رده سنی سوم

نیما زنده بودی از بوشهر مقام اول

سهیل مقیمی از اصفهان مقام دوم

متین هیبتیان از اصفهان مقام سوم

ماده 500 متر رده سنی چهارم

امیر گورگی از بوشهر مقام اول

علیرضا خسروی از بوشهر مقام دوم

علی موسوی نسب از بوشهر مقام سوم

ماده 500 متر رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی مقام اول

محمد متین جعفری از اصفهان مقام دوم

رضا کرمی از بوشهر مقام سوم

ماده 500 متر رده سنی ششم

پوریا قاسم پور از اصفهان مقام اول

دانیال زارع از یزد مقام دوم

امیر بهزادی بروجنی از چهارمحال و بختیاری مقام سوم

ماده 5000 متر رده سنی سوم

نیما زنده بودی از بوشهر مقام اول

رحیم قاسمی از اصفهان مقام دوم

سهیل مقیمی از اصفهان مقام سوم

ماده 5000 متر رده سنی چهارم

علیرضا خسروی از بوشهر اول

امیر گورکی از بوشهر دوم

توحید دهقان طزرجانی از یزد مقام سوم

ماده 5000 متر رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی مقام اول

یونس آقا دادی از اصفهان مقام دوم

محمد متین جعفری از اصفهان مقام سوم

ماده 10000 متر رده سنی ششم

امیر بهزادی بروجنی چهارمحال بختیاری از اول

پوریا قاسم پور از اصفهان مقام دوم

حمیدرضا عابدی از اصفهان مقام سوم

رنکینگ رده سنی اول

نیما صمدی دینانی اصفهان اول

آریا فیروزی مقام از بوشهر مقام دوم

ارسطو پرده شناس از بوشهر مقام سوم

رنکینگ رده سنی دوم

ماهان حقوقی از بوشهز مقام اول

امیرمهدی صمدی دینانی از اصفهان مقام دوم

امیرحسین مهراب منفرد از بوشهر مقام سوم

رنکینگ رده سنی سوم

نیما زنده بودی از بوشهر مقام اول

رحیم قاسمی از اصفهان مقام دوم

سهیل مقیمی از اصفهان مقام سوم

رنکینگ رده سنی چهارم

امیر گورکی از بوشهر مقام اول

علیرضا خسروی از بوشهر مقام دوم

توحید دهقان از یزد مقام سوم

رنکینگ رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی اول

امیر اسکندرپور بروجنی از چهارمحال و بختیاری مقام دوم

علیرضا باقری قلعه قاضی از هرمزگان مقام سوم

رنگینک رده سنی ششم

پوریا قاسم پور از اصفهان مقام اول

میلاد صالحی از تهران مقام دوم

امیربهزادی بروجنی چهارمحال و بختیاری مقام سوم

در پایان جوایز و احکام و مدال نفرات و تیم های شرکت کننده توسط داشور مدیر کل ورز ش وجوانان استان،نظری رئیس هیئت اسکیت استان به آن ها اهداء گردید.

 

 

 

منبع : برنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار