سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان شرایط خوبی دارند و می‌خواهیم از بازی فردا جشن صعود بگیریم.
کد خبر: ۶۰۵۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸ 13 May 2018

به گزارش تابناک : برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی برابر الجزیره امارات در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: فردا بازی دوم ما خواهد بود و این نیمه دوم ماست. بازی برای الجزیره مهم است چون در لیگ خودشان نتایج خوبی نگرفتند و بالا رفتن برای آنها خیلی مهم است اما ما ۹۰ دقیقه بازی داریم و می‌خواهیم نتیجه ۳-۲ بازی رفت را جبران کنیم ولی ما تیم ضعیف‌تری نسبت به الجزیره نیستیم و امیدوارم هواداران هم بیایند. بازیکنان شرایط خوبی دارند فقط کمال کامیابی‌نیا در بازی رفت مصدوم شد و در بازی برگشت حضور نخواهد داشت.

وی درباره نقطه قوت الجزیره تصریح کرد: ما در بازی اول دیدیم که آنها خط حمله قوی دارند. شماره ۱۰ این تیم بازیساز خوبی است. آنها فلسفه خوبی دارند و از این فلسفه به خوبی استفاده می‌کنند اما فردا می‌بینیم در زمین چه اتفاقاتی می‌افتد. آنها در لیگ امارات نتایج خوبی نگرفتند و به همین دلیل بازی فردا برایشان مهم است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا پس از سفر به کرواسی باز هم به ایران بر می‌گردید یا خیر و اینکه نگران بازی و وقت‌کشی الجزیره نیستید، خاطرنشان کرد: من هنوز با پرسپولیس قرارداد دارم و تمرکزم روی بازی فرداست. فلسفه بازی ما آسان است و فقط می‌خواهیم ببریم. فلسفه هر مربی این است که دوست دارد ببرد و چه این بازی و چه بازی‌های دیگر فرق ندارد و اینکه بازی‌های آسیایی به خصوص در این مرحله تیم ضعیف ندارد، هر اشتباهی که یک تیم انجام دهد تیم حریف به خوبی از آن فرصت استفاده می‌کند.

ایوانکوویچ در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی درباره اینکه گفته می‌شود که پرسپولیس در بازی رفت تیم بهتری بود اما این تیم بازی را واگذار کرد و اینکه در ابوظبی می‌گویند برد الجزیره راحت‌تر از پرسپولیس است، گفت: اول اینکه الجزیره نشان داد تیم بسیار خوبی است اما این بازی یک بازی جدید است. ما در خانه و مقابل ۱۰۰ هزار تماشاگر بازی می‌کنیم که از ما حمایت می‌کنند، همه توقع دارند ما بازی را ببریم و امیدوارم تماشاگران به عنوان یار دوازدهم به ما کمک کنند اما از طرفی هم باید بگویم بازی سختی خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس در پایان عنوان کرد: امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و ما بازی را ببریم اما الجزیره تیم آسانی نیست و تیمی که به این مرحله آمده تیم خوبی است و اینکه ۳ تیم ایرانی شانس صعود به مراحل بعد را دارند و امیدوارم ما هم جزء آنها باشیم.

 

 

منبع : صدا و سیما 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار