کد خبر: ۶۲۸۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱ 10 July 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: طی یک آزمون كليه سطوح نظارتی مورد ارزيابي قرار گرفتند.
به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس اسماعیل موحدی‌نژاد در این ارتباط با تأکید بر اهمیت اشرافیت کامل مجموعه خدمات شهری نسبت به مفاد دفترچه قرارداد تنظیف و جمع‌آوری زباله، بیان کرد: آزمون دفترچه قرارداد تنظيف و جمع آوري زباله شهرداري بندرعباس، توسط مديريت هماهنگي و نظارت بر خدمات شهري برگزار شد.
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه در اين آزمون كليه سطوح نظارتي (ناظران مقيم، روساي نواحي، روساي اداره نظارت و ناظران عالي ) مورد ارزيابي قرار گرفتند، افزود: از آنجايي‌كه پاکیزگی شهر ارتباط مستقيم با سلامت شهروندان داشته به همين علت پیمان تنظيف و جمع آوري زباله، يكي از پر اهميت‌ترين و حساس‌ترين قراردادهاي شهرداري بندرعباس مي باشد.
وی با بیان اینکه این پیمان توسط 10 ناظر مقیم مستقر در نواحی و سه ناظر عالی سازمان مدیریت پسماند بطور مستقیم نظارت می‌شود، تصریح کرد: جمع‌آوری زباله، رفت و روب، لایروبی کانال‌ها و شستشوی مخازن و... در پیمان‌های تحت نظارت این ناظرین صورت می‌پذیرد.
موحدی‌نژاد وظیفه ترویج فرهنگ تفکیک از مبدأ و کاهش تولید زباله را از وظایف پیمانکاران این پیمان دانست و ادامه داد: همکاری و همراهی شهروندان، تاثیر بسزایی در حفظ محیط‌زیست و کاهش هزینه‌های جمع‌آوری زباله به همراه خواهد داشت./پایان خبر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار