توسط بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان:
تابناک هرمزگان- بدنبال اجرای طرح شهید رهنمون و کمک به مردم مناطق کم برخوردار و محرومیت زدایی، تیم درمانی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان، شامل44 نفر متخصص، پزشک عمومی، ماما و دستیار برای ارائه خدمات درمانی رایگان به منطقه بشاگرد اعزام شدند.
کد خبر: ۶۵۰۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹ 03 September 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان در این رابطه گفت: طرح شهید رهنمون " اعتلای بسیج" به رهنمود مقام معظم رهبری در سال گذشته بصورت کشوری کلید خورد که هدف از این طرح رسیدگی به مشکلات معیشتی، مبارزه با معضلات و تهدیدهای اجتماعی مخصوصاً در مناطق حاشیه نشین شهرها و روستاهای دور افتاده است.

پاسدار موسی رنجبری ضمن تشکر از کسانی که در این دوره با سازمان همکاری دارند افزود: 9 دندانپزشک، 5 جراح دندانپزشک، 7 دندانپزشک اطفال، 4 چشم پزشک، 4 ماما، یک متخصص جراحی عمومی، یک پزشک عمومی و 11 دستیار دراین تیم به مردم خمینی شهر، منطقه گافر و پارامون بشاگرد خدمات ارائه می دهند.

موسی رنجبری تصریح کرد: دراین مدت 2 روز از تعداد یک هزارو 892 خدمت، یک هزارو 321 نفر خدمات دندانپزشکی شامل ترمیم، پروتز و جراحی دریافت کردند که 360 نفر آن اطفال بودند. 360 نفر خدمات چشم پزشکی،، 236 نفر خدمات مامائی که یک نفر برای زایمان اعزام شد و 25 نفر خدمات جراحی عمومی دریافت کردند.

لازم بذکر است این خدمات به مدت 10 روز در منطقه بشاگرد ادامه دارد.


انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار