آیت اللّه صدیقی در جمع مسئولین و کارکنان دستگاه قضایی استان هرمزگان:
مشاور عالی رئیس قوه‌قضائیه اظهار داشت: منتظران ظهور بايد وحدت محور باشند و اين وحدت جز با تکیه بر ولایتمداری به دست نمي‌آيد، زيرا اطاعت از ولي فقيه نقطه مرکزي حرکت امت اسلامی و تجلي اطاعت از امام زمان(عج) است.
کد خبر: ۶۸۱۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱ 19 November 2018

به گزارش تابناک هرمزگان، آیت الله کاظم صديقي مشاور عالی ریاست قوه قضاییه و امام جمعه موقت تهران در همایش عید بیعت با موضوع اخلاق مهدوی و در جمع مسئولین و کارکنان دستگاه قضایی استان هرمزگان با بیان این مطلب که خداوند متعال و انبیاء الهی، به مهمترین ويژگی‌های امام عصر(عج) اشاره نموده‌اند تصريح کرد: خداوند متعال، امام زمان(عج) را باطن و گوهر قرآن و احيا کننده دل‌های مردم ذکر نموده است زيرا حضرت حجت(عج)، اسم اعظم، عصاره انبیاء و مظهر اوصاف الهی است.

آیت الله صدیقی در ادامه افزود: کسانی که محبت امام زمان(عج) را در دل حس می‌کنند بدون شک در پرتو اين نور قرار گرفته‌اند و مشمول رحمت خاصه الهی هستند؛ زيرا حيات طيبه، تنها با زندگی در سايه امام زمان(عج) به دست می‌آيد.

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر با اشاره به دستاوردهای دستگاه قضایی استان هرمزگان در حوزه اصلاح ذات‌البین، ختم  منازعات و ایجاد صلح و سازش خاطر نشان کرد: امام زمان (عج) ذخیره انبیاء و اولیاء الهی است و ظلم ستیزی، یاری مظلومان، حرکت در راه رضای خدا، اصلاح ذات البین، ایجاد اخوت میان مسلمین، پاک دستی، خدمت به محرومین و مسئولیت پذیری از جمله ویژگی‌های منتظران حقیقی است. 

مشاور عالی رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: منتظران ظهور بايد وحدت محور باشند و اين وحدت جز  با تکیه بر ولایتمداری به دست نمي‌آيد، زيرا ولی فقيه نقطه مرکزی حرکت امت اسلامی است و اطاعت از او تجلی اطاعت از امام زمان (عج) می‌باشد، بنابراین کسانی که دم از محبت امام زمان(عج) می‌زنند بايد اطاعت از ولی فقيه را در راستای اطاعت از امام عصر بدانند.

در ابتدای این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان‌هرمزگان ضمن خیرمقدم به آیت الله صدیقی و ابراز خرسندی از توفیق حضور در محضر این استاد برجسته عرفان و فقاهت، گزارشی از عملکرد و دستاوردهای دستگاه قضایی استان هرمزگان ارائه نمود.

شایان ذکر است: در پایان این همایش از برگزیدگان مرحله استانی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان قوه قضائیه با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تقدیر شد.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار