طی هفته گذشته تعدادی از اعضا شوراهای شهر استان تهران برای شرکت در ششمین دوره مسابقات فوتسال شوراهای اسلامی استان تهران به جزیره زیبای کیش سفرکرده بودند! که برگزاری این مسابقات در این جزیره لاکچری واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت، البته همچنان روابط عمومی استانداری نسبت به این موضوع سکوت کرده است!
کد خبر: ۷۵۴۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ 18 June 2019

به گزارش تابناک هرمزگان به نقل از فارس، علی یعقوبی اعظم در یادداشتی به‌واسطه برگزاری ششمین دوره از مسابقات فوتسال شوراهای اسلامی استان تهران در جزیره زیبای کیش نوشت:

تعدادی از اعضای شوراهای شهر و روستا در قالب تیم‌های فوتسال به جزیره زیبای کیش سفرکرده‌اند. با انتشار عکس‌های این اعضا در کیش بود که موج انتقادات کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به فوتسال در جزیره کیش آغاز شد. کاربران اغلب سؤال می‌کردند که با این شرایط کشور اعضای شورای شهر و روستا در کیش چه می‌کنند؟ مگر در تهران بهترین سالن‌های ورزشی را نداریم؟

همه ما می‌دانیم که اعضای شورای شهر و روستا برآمده از مردم‌اند و نماینده مردم یک شهر یا روستا در شورا هستند، حال سؤالی که پیش می‌آید این است که اعضای شورای شهری که به کیش سفرکرده‌اند آیا از وضعیت اقتصادی مردم شهر خود خبر دارند؟ آیا می‌دانند که برخی از مردم چند ماهی است به مسافرت خارج از شهر نرفته‌اند؟

حال با چه رویی تصمیم به شرکت در مسابقات فوتسال در جزیره کیش گرفته‌اند؟

البته ماجرا زمانی دردناک‌تر می‌شود که متوجه می‌شویم این اعضای شوراها از شهرهای مرفه نشین و شمال تهرانی نیستند بلکه عمدتاً از جنوب غرب و از جنوب شرق تهران‌اند!!!
اگر اعضای شورای شهر یکی از شهرهای شمال تهران به کیش سفر می‌کردند غممان کمتر بود چراکه میدانیم اغلب مردمان این شهرها سالی حداقل یکبار به کیش سفر می‌کنند، اما مردم رباط‌کریم، ملارد، قرچک و... در طول عمرشان چند بار به کیش سفر خواهند کرد؟
گویا قرار است شورای شهرها همچنان مانند استخوان در گلو عمل کنند، تا چند روز گذشته خبرهای فساد و دستگیری اعضا شورای شهر را می‌شنیدیم حالا باید خبر سفرهای میلیونی‌شان را نیز تحمل‌کنیم، البته ناگفته نماند که طی اسناد لو رفته در فضای مجازی، هر تیم فوتسال شورای شهری مبلغی معادل 45 میلیون تومان از جیب بیت المال باید برای شرکت در این مسابقات پرداخت می کرد.
مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، صبح روز گذشته در گفت‌وگو با رسانه‌ها به موضوع دستگیری برخی از اعضای شوراها واکنش نشان داد و گفت: اگر تخلفات زیاد باشد؛ شوراها منحل می‌شوند.
آقای جمالی‌نژاد اگر می‌خواهید منحل کنید، بهتر است همین حالا این کار را انجام دهید، چراکه دلیل تبعیض بهتر از دلیل فساد و رانت است.
آقای جمالی‌نژاد تخلف فقط خوردن و بردن نیست، تخلف آن است که دیگری نداشته باشد بخورد اما بعضی از مسوولان دو لپی بخورند.
آری، مردم از گرانی ناراحت نیستند چون‌که می‌دانند این گرانی‌ها تقصیر نفوذی‌ها و مسوولان خائن است، مردم خونشان از تبعیض و فساد به جوش میاید.
حال بهتر است روابط عمومی استانداری تهران دست از سکوت بردارد و در حضور رسانه‌ها از دلایل برگزاری این مسابقات در جزیره زیبای کیش بگوید.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار