اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جزئیات بهره‌مندی اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی در سال ۹۸ را اعلام کرد.
کد خبر: ۷۵۵۴۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰ 20 June 2019

به گزارش تابناک هرمزگان به نقل از سایت معاون مطبوعاتی، برای استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی تا ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ فرصت دارند با ثبت‌نام در سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی http://www.e-rasaneh.ir، از این تسهیلات بیمه‌ای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند شوند. شرط اصلی معرفی متقاضیان برای استفاده از این تسهیلات، ثبت نام در سامانه جامع رسانه‌های کشور و تکمیل اطلاعات خود در این سامانه است.

بر همین اساس، صاحبان امتیاز رسانه‌ها می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در سامانه جامع، نسبت به ثبت اسامی خبرنگاران خود و الصاق لیست بیمه تامین اجتماعی همکاران در پنل، درخواست خود را ثبت کنند. همچنین خبرنگاران بیمه شده از سوی صندوق هنر (معرفی شده از سوی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی) و خبرنگارانی که به صورت آزاد بیمه غیر رسانه دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور و تکمیل بخش خبرنگاران، درخواست خود را ثبت کنند.
شرط اصلی استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی، داشتن بیمه پایه سازمان تامین اجتماعی بوده و بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته (۲۷ خرداد)، پس از اتمام مهلت فوق، امکان اصلاح و یا افزایش افراد متقاضی وجود ندارد و پس از آن فهرست نهایی دراختیار صندوق اعتباری هنر قرار می‌گیرد. متقاضیان پیش از این باید در سایت صندوق اعتباری هنر به نشانی honarcredit.ir به عنوان «روزنامه‌نگار» ثبت نام کرده باشند.
انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین