تحقق وعدهٔ رئیس قوه قضائیه در کمتر از یک روز ؛
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد : در پی دستور ریاست قوه قضاییه در سفر به هرمزگان ، با گذشت کمتر از یک روز مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز در بندرعباس راه اندازی شد.
کد خبر: ۷۸۶۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۱ 08 October 2019

به گزارش تابناک هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اعلام کرد : در پی دستور ریاست محترم قوه قضاییه در سفر به هرمزگان ، با گذشت کمتر از یک روز مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز در بندرعباس راه اندازی شد.

مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز در بندرعباس راه اندازی شد

وی یادآور شد : حضرت آیت‌الله رئیسی در جریان سفر به استان هرمزگان با تأکید بر استفاده از نظر متخصصان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دستور تشکیل مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز در بندرعباس را صادر نمودند.

صالحی تصریح کرد : با عنایت به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و ریاست قوه قضائیه به منظور مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق ، کمک به چرخه اقتصاد کشور و رونق تولید، بلافاصله تشکیل و راه اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز در دستور کار قرار گرفت و این مجتمع در بندرعباس راه اندازی شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز، شامل شعب دادگاه انقلاب و شعب بازپرسی می باشد.

صالحی در ادامه افزود: قضات این مجتمع با صدور ابلاغ ویژه از این پس در چارچوب قوانین و مقررات، با سرعت و دقت و با جدیت به پرونده های قاچاق رسیدگی می کنند .

این مقام قضایی یادآور شد: این مجتمع تحت نظارت مستقیم رییس کل دادگستری استان و دادستان بندرعباس ، فعالیت می کند.

وی در ادامه افزود: تمامی پرونده های قاچاق سازمان یافته و حرفه ای و همچنین پرونده های مهم فساد مالی به صورت تخصصی و ویژه توسط قضات مجرب در این مجتمع ویژه و تخصصی، رسیدگی و تا اجرای کامل احکام تحت مدیریت خواهند بود .

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: اجرای کلیه اوامر ریاست محترم قوه قضاییه از همان لحظات اولیه پایان سفر ، در دستور کار قرار گرفته و باتشکیل جلسه کمیته های پیگیری ایجاد شده است و به لطف خداوند متعال همه دستورات به نحو احسن و در کمترین زمان ممکن، اجرائی خواهد شد .
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار