رئیس کل دادگستری استان هرمزگان:
علی صالحی در جریان برگزاری پانزدهمین دیدار مردمی خود از ابتدای امسال با 107 نفر از مراجعین دستگاه قضایی دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۷۸۹۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹ 16 October 2019

به گزارش «تابناک هرمزگان»؛ علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری پانزدهمین دیدار مردمی خود از ابتدای امسال با 107 نفر از مراجعین دستگاه قضایی دیدار و گفتگو کرد.

در جریان برگزاری این دیدار مردمی که معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان نیز حضور داشتند، علی صالحی پس از بررسی هر یک از درخواست‌های مطرح شده، به منظور پیگیری و رفع مشکلات مراجعین، دستورات لازم را صادر کرد.

صالحی در حاشیه این دیدار مردمی اظهار داشت :به رؤسای حوزه‌های قضایی و دادستان‌های سراسر استان تأکید شده است که باید برای ملاقات با مردم و شنیدن مشکلات آنان حداقل یک روز در هفته را تعیین کنند.

وی در ادامه افزود: دیدار با مردم و شنیدن مشکلات آنان علاوه بر ایجاد جو روانی مثبت در میان مردم ، موجب امیدواری و رضایتمندی آنها می گردد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطرنشان کرد: دیدار بدون واسطه ؛ راهبردی مدیریتی و نظارتی نیز محسوب می‌گردد که می‌توان در اثنای آن به نواقص موجود پی برد و برای اصلاح فرآیند‌ها و اعمال مدیریت بهتر در مجموعه مورد تصدی، تصمیم‌های کاربردی اتخاذ نمود.

دیدار بدون واسطه با مردم ؛ راهبردی نظارتی و تأثیرگذار است
 

انتهای پایان/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار