سرمربى تيم ووشو دانشگاه آزاد:
سرمربى تيم ووشو دانشگاه آزاد بندرعباس با بيان اينكه هفته سختى را پشت سر گذاشتيم، تصريح كرد: پيروزى برابر مدافع عنوان قهرمانى كار آسانى نبود.
کد خبر: ۸۰۵۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰ 11 December 2019

به گزارش «تابناک هرمزگان»؛ عليرضا بهرمن پس از پيروزى تيمش مقابل پاس ناجا اظهار داشت: هفته سختى را پشت سر گذاشتيم چراكه پيروزى مقابل قهرمان فصل قبل كار ساده‌اى نبود.

وى به تغييرات تيمش در بخش تالو اشاره كرد و افزود: حدود ٩٠ درصد قالب بخش تالو را تغيير داديم و تيم را به شدت جوان كرديم و تنها يك نفر از ادوار گذشته را نگه داشيم.

هفته سختى را پشت سر گذاشتيم/ بازيكنانم مردانه جنگيدند/ اعتماد به جوانان گره‌گشا بود

سرمربى تيم ووشو دانشگاه آزاد بندرعباس با بیان اینکه اعتماد به جوانان گره‌گشا بود، گفت: به جوان‌گرايى معتقدم و همين اعتماد به جوان‌ترها كار تيم پاس ناجا را یکسره کرد و آنها پس از سال‌ها طعم شكست را چشيدند.

بهرمن اضافه كرد: نفرات تالو را از دل رقابت‌هاى قهرمانى كشور و انتخابى تيم ملى كه ماه گذشته در البرز برگزار شد برگزيدم چراكه به اعتماد به نفس آنها ايمان داشتم.

وى تصريح كرد: راه سختى را تا پايان پيش رو داريم اما هدفمان قهرمانى است چراكه تيممان در هر دو بخش تالو و ساندا بى‌نظير است.

فصل جديد ليگ برتر ووشو باشگاه‌هاى كشور در حالى از سه‌شنبه ١٩ آذرماه جارى به ميزبانى آكادمى ووشو مجموعه ورزشى آزادى تهران آغاز شد كه در حساس‌ترين ديدار، دانشگاه آزاد بندرعباس به مصاف پاس ناجا، مدافع عنوان قهرمانى رفت و در نهايت به برترى ٨ بر ٦ رسيد تا شروعى ايده‌آل داشته باشد.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار