فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اقدام ناجوانمردانه دشمن برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی، گفت: به لطف الهی و به همت همه آزادمردانی که در سرتاسر عالم خون‌خواه او هستند، جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد.
کد خبر: ۸۱۶۰۲۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶ 20 January 2020

به گزارش تابناک هرمزگان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی در آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه روز دوشنبه با حضور فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه، اظهار داشت: این مراسم در واقع میثاق با فرمانده‌ای دلاور، مردمی و ولایت‌مدار است و ما گرد هم آمدیم تا با این الگوی قهرمان مقاومت و انسان ملکوتی پیمان ببندیم که راهش همچنان استمرار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دشمن ناجوانمردانه سردار سلیمانی ما را به شهادت رساند، گفت: آنان مرد میدان جنگ نبودند که در میدان با حاج قاسم درگیر شوند؛ در اوج ناجوانمردی سردار عالی‌مقام ما را به شهادت رساندند، اما به لطف الهی و به همت همه آزادمردانی که در سرتاسر عالم خون‌خواه او هستند، جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد.

فرمانده نیروی قدس سپاه خاصیت شیطان بزرگ را شیطنت، دشمنی و خباثت عنوان و اظهار کرد: دشمنان ما زبانی غیر از زور را نمی‌فهمند، از این رو باید در مقابل آنان مستحکم بایستیم؛ اگر ما به وظیفه خود به خوبی عمل کنیم همه تهدیدها قابلیت تبدیل شدن به فرصت را دارند.

سردار قاانی در توصیف سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: هر چند زبان از توصیف فضائل اخلاقی حاج قاسم قاصر است اما  تبعیت محض از ولایت، شاخص اصلی و محور اقدامات این سردار سربلند بود، همواره با اخلاص عمل می‌کرد و خالصانه درمسیر گام برمی داشت و سرانجام پس از سال‌ها مجاهدت در مسیر اعتلای اسلام، به آرزوی دیرین خود -شهادت- رسید.

فرمانده نیروی قدس سپاه  یگانه راه غلبه بر دشمن را ایستادگی و مقاومت برشمرد و تاکید کرد: راه و مسیر روشنی که حاج قاسم در آن با اقتدار و صلابت گام بر می‌داشت، همانگونه که در حکم فرماندهی معظم کل قوا تصریح شده است، با قدرت استمرار خواهد داشت.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار