در نشست مشترک مدیران نفتی هرمزگان عنوان شد:
در نشست هماهنگی مدیران مجموعه های پالایشی و خطوط لوله و پخش فرآورده نفتی هرمزگان بر مداومت کوشش کارکنان در تامین و انتقال و توزیع فرآورده به اقصی نقاط کشور تاکید شد.
کد خبر: ۸۶۶۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶ 23 June 2020

 

نقش مهم هرمزگان در تولید انتقال و توزیع فرآورده نفتی در کشوربه گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، عبدالله احمدی کمرپشتی در آغاز این نشست گزارشی از روند توزیع فرآورده های نفتی تولید شده در دو پالایشگاه بزرگ کشور که در بندرعباس قرار دارند ارائه داد.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان گفت: با بهره برداری از فاز جدید افزایش ظرفیت شرکت پالایش نفت بندرعباس و در مدار تولیدقرار گرفتن فاز های تولیدی پالایشگاه بزرگ میعانات نفت ستاره خلیج فارس حجم تولیدات ورودی به انبارهای نفت پخش فرآورده های نفتی هرمزگان افزایش چشمگیری داشته است.

نقش مهم هرمزگان در تولید انتقال و توزیع فرآورده نفتی در کشور
احمدی کمرپشتی افزود: با این حال علی رغم حمله ویروس منحوس کرونا با همان زیرساخت های قبلی و حتی بدون افزایش نیروی انسانی در سایه توکل به خدا و تلاش جهادی کارکنان هیچ کندی در توزیع فرآورده به دیگر نقاط کشور نداشته ایم.

در ادامه این نشست دادور مدیرعامل پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس نیز گزارشی از وضعیت پایدار تولید در این پالایشگاه ارایه داد. همچنین عطار مدیر خطوط لوله و مخابرات هرمزگان نیز به وضعیت خطوط انتقال فرآورده در دو مسیر اسکله های نفتی و سراسری اشاره کرد.
در این جلسه که به میزبانی پخش فرآورده‌های نفتی برگزار شد نمایندگان مدیران نظارت بر صادرات نفتی و شرکت پالایش نفت بندرعباس برگزار هم حضور داشتند و درباره همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر شد.

 نقش مهم هرمزگان در تولید انتقال و توزیع فرآورده نفتی در کشور

نقش مهم هرمزگان در تولید انتقال و توزیع فرآورده نفتی در کشور

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار