رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش هرمزگان:
رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با اعلام نتایج اولیه درخواست مسکن فرهنگیان، از 11 هزار ثبت نامی مسکن فرهنگیان در استان، درخواست بیش از 4500 نفر تأیید شده است.
کد خبر: ۸۷۶۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶ 16 July 2020

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، جواد دادی پور با بیان اینکه واحدهای مسکونی فرهنگیان در چارچوب طرح اقدام ملی مسکن احداث می شود، اظهار داشت: ثبت نام مسکن فرهنگیان در ماه های پایانی سال 98 آغاز شد و تا دهه آخر خردادماه 99 ادامه داشت.
وی افزود: بیش از 11 هزار نفر از فرهنگیان استان هرمزگان در سامانه مسکن فرهنگیان ثبت نام کردند که در پالایش اولیه بیش از چهار هزار و 500 نفر مورد تأیید قرار گرفته اند.
دادی پور ادامه داد: اسامی افراد ثبت نامی در سه مرحله پالایش و ویرایش شده است؛ نخست فرم «ج» از ادارات کل راه و شهرسازی، ادارات کل ثبت اسناد و املاک و همچنین برای احراز هویت از اداره کل ثبت احوال استعلام گرفته شده است.
رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش هرمزگان گفت: فرهنگیانی که در هر یک از مراحل پالایش اعتراض داشتند، تا 23 خردادماه 99 با ورود به سایت و ثبت اعتراض، پرونده آنها با استعلامات جدید به وزارت مسکن و شهرسازی ارسال شد و پیش بینی می شود حدود سه هزار نفر از این افراد مورد تأیید قرار گیرند.
دادی پور اضافه کرد: ساخت طرح مسکن فرهنگیان در راستای تفاهم نامه منعقد شده مابین وزارت راه و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش به منظور اختصاص بخشی از ظرفیت طرح اقدام ملی تأمین مسکن به فرهنگیان بوده است.
این مسئول بیان داشت: اسامی افراد تأیید شده به مناطق ارسال شده است و افراد می توانند برای کسب آگاهی از نتایج پالایش اولیه، از طریق دایره تعاون اقدام نمایند.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار