معاون وزیر آموزش و پرورش:
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: سه میلیون دانش آموز در کشور به شبکه شاد دسترسی ندارند و برای اموزش از درسنامه و برنامه های اموزشی تلویزیون استفاده می کنند.
کد خبر: ۹۲۰۰۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵ 29 November 2020
شاپور محمدزاده، در مراسم معارفه مدیرکل اموزش و پرورش هرمزگان گفت: تلاش می شود امسال 14 میلیون دانش آموز از ظرفیت فضای مجازی و شبکه شاد برخوردار شوند.
بیشتر بخوانید: بهره مندی ۸۷ درصد مدارس هرمزگان از شبکه شاد

وی گفت: اجرای سیاست‌های تحول بنیادین یکی از اهداف در آموزش و پرورش است.
معاون وزیر آموزش و پرورش بهره گیری حداکثری از فضای مجازی و آموزش تلویزیونی در دوران کرونا را از اهداف آموزش و پرورش عنوان کرد

وی گفت: اخیرا نیز امکان آموزش رادیویی در استان قم فراهم شده است و باید از این ظرفیت نیز به طور مناسب بهره گیری کرد.
منصور آرامی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با انتقاد از پایین بودن سطح توسعه یافتگی در هرمزگان گفت: نگاه به نیروی انسانی به عنوان محرک اصلی توسعه یافتگی باید در صدر توجه مدیران باشد.

سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان هم با اشاره به تحصیل بیش از ۴۰۰ هزار دانش آموز هرمزگانی بر ضرورت بهره گیری از مدیران توانمند در استان تاکید کرد.
در پایان این مراسم، ایرج بیت الهی به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش هرمزگان معرفی و از خدمات موسی دادی زاده مدیرکل پیشین این ادراه کل قدردانی شد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در دیدار معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: نیاز است تدارک حضور موثر طلاب در حوزه آموزشی و پرورشی در مدارس بوِیژه در قالب امریه سربازی مهیا شود.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده بر افزایش مهارت‌های ارتباطی دانش آموزان و بهره گیری از طلاب در این حوزه تاکید کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار