رئوفی در کارگروه امنیت و سلامت غذایی استان عنوان کرد:
تابناک-سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران تمامی امکانات را برای مقابله با پشه ائدس بسیج کنند.
کد خبر: ۹۳۴۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱ 22 January 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان؛ علی رئوفی عصر امروز جمعه در جلسه کارگروه امنیت و سلامت غذایی استان با محوریت مبارزه با پشه آئدس با حضور کارشناسانی از حوزه مبارزه با مالاریا وزارت بهداشت و مدیران حوزه بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، نیروی انتظامی و فرمانداران غرب استان با اشاره به اهمیت مبارزه با این پشه عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع و مشاهده پشه ائدس در کشورهای همسایه، فرمانداران سریعا کارگروه های امنیت و سلامت غذایی شهرستان ها را برای اتخاد اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با این پشه را بسیج کنند.

وی افزود: فرمانداران به صورت هفتگی جلسات کارگروه امنیت و سلامت غذایی شهرستان ها را تشکیل و اطلاع رسانی مناسب در این خصوص بعمل آورند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: آموزش و آگاهی بخشی جامعه نقش بسزایی در مقابله و پیشگیری از شیوع و ورود پشه ائدس دارد.

رئوفی تصریح کرد: در ضدعفونی مناطق در معرض خطر شیوع پشه ائدس کلیه دستگاه های اجرایی و فرمانداران با دانشگاه علوم پزشکی استان همکاری کنند.

وی گفت: شهرداران و دهیاری ها با مدیریت فرمانداران و بخشداران در روند مبارزه و مقابله با پشه آئدس همکاری کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: رصد اقدامات در حوزه مقابله با پشه آئدس به صورت جدی در دستور کار استانداری است و عملکرد دستگاه در این زمینه ارزیابی می شود.

انتهای پیام /ز 47

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار