فرماندار بندرعباس:
تابناک-فرماندار بندرعباس با اعلام ممنوعیت نصب چادر در ساحل و بوستانها گفت: مردم شهرستان بندرعباس همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت و از دورهمی ها و حضور در تجمعات خودداری نمایند.
کد خبر: ۹۳۴۹۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴ 25 January 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، عزیزاله کناری در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا اظهار کرد: مصوبات ستاد کرونا پیگیری و انجام شود و اداراتی که در این امر کوتاهی کنند به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.

وی در ادامه گفت: همچنان هلال احمر و آتش نشانی در سطح ساحل ، بازار و مکان های پرجمعیت شهر با سیستم صوتی رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم تجمعات غیر ضروری را به مردم اطلاع رسانی کنند تا شاهد جمعیت کمتری در سطح شهر خصوصا محل های عمومی باشیم.

کناری بیان داشت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که تاثیر مثبتی برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا داشته است در حال انجام است و مرکز بهداشت نیز همکاری های مستمر خود را همچنان با این طرح داشته باشد.

این مقام مسئول با تاکید تصریح کرد: افرادی که نتیجه آزمایش آنها مثبت شده است و بهداشت تشخص داده که باید در قرنطینه خانگی باشند در صورتی که از منزل خارج شوند و مشاهده شود افراد دیگری را آلوده کرده اند ضمن برخود قضایی جریمه نقدی خواهند شد.

فرماندار بندرعباس گفت: نصب هر گونه چادر در ساحل و بوستانها ممنوع است و شهرداری با کمک انتظامی نظارت لازم را در این زمینه داشته باشد و همچنان ساحل سورو بسته خواهد ماند و جمع آوری معتادین متجاهر نیز الزامی است.

کناری در پایان بیان کرد: حوزه حمل و نقل زمینی ، ریلی و هوایی نیز باید نظارت های لازم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی بر آنها صورت گیرد و درب ورودی کلیه اماکن عمومی ماسک وجود داشته باشد تا افرادی که فاقد ماسک هستند خریداری کنند.

انتهای پیام /ز115

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار