معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس:
تابناک- معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس در نشست مدیران فروشگاه های زنجیره ای بندرعباس گفت: با توجه به نزديك شدن به ايام پايانی سال و افزايش تقاضا برای خريد مايحتاج و خریدهای شب عید، بیش از ۳۰ درصد از محصولات فروشگاه ها باید بصورت اینترنتی و آنلاین عرضه شود. .
کد خبر: ۹۴۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸ 16 February 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، حسین باباخانی با اعلام این خبر افزود: با توجه به ایجاد بازارگاه اینترنتی توسط اتاق اصناف به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی کلیه فروشگاه ها باید وارد بازارگاه اینترنتی شده و كالاهای خود را بصورت غير حضوری و اینترنتی عرضه نمايند.

وی همچنین اظهار کرد: باتوجه به شرايط موجود تمامی نمايشگاههای عرضه مستقيم و حراج كالاها تماما بايد از طريق فروش اينترنتی و بصورت مجازی برگزار شود و فروشگاهها با ايجاد مشوق هاي لازم در اين زمينه نسبت به هدايت مردم به سمت خريد هاي غير حضوري اقدام نمايند.

باباخانی تاكيد کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در فروشگاه ها و همچنين اعلام و پخش اخطاریه ها و توصيه هاي بهداشتي همچنان مورد تاكيد بوده و از هرگونه عادي انگاري پرهيز شود.

وی در پایان گفت: جا دارد از همه فروشندگان و بخشهای مختلف بازار که در رعایت نکات بهداشتی و كنترل بيماري كرونا نقش تاثير گذاري داشتند تقدیر و تشکر نمایم

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار