تابناک-رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از مراحل احداث بوستان ۱۶ هکتاری، بیمارستان بزرگ ۵۳۱ تخت خوابی و بلوار ساحلی شرق بندرعباس بازدید کرد.
کد خبر: ۹۴۱۸۳۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵ 18 February 2021

به گزارش خبرنگار تابناک،رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با همراهی استاندار و جمعی از مسئولین قضایی و اجرایی از مراحل احداث چند پروژه عمرانی، درمانی و رفاهی در بندرعباس بازدید کرد.

یکی از محورهای این بازدید کاشت نهال و آغاز عملیات اجرایی احداث بوستان بزرگ شهر بندرعباس بود که توسط بخش خصوصی و در راستای طرح مسئولیت اجتماعی اجرا می شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: یکی از شرکت های بخش خصوصی نسبت به کاشت هشت هزار اصله نهال مثمر، به تناسب وضعیت اقلیمی بندرعباس و در مساحتی قریب به ۱۶ هکتار اقدام خواهد کرد و عواید حاصل از آن نیز با هماهنگی انجمن حمایت از زندانیان به نفع خانواده های زندانیان نیازمند هزینه می شود.

رئیس کل دادگستری و استاندار هرمزگان در ادامه ضمن بازدید از ساختمان بیمارستان بزرگ ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس ، دستورات لازم را جهت تسریع در روند تکمیل آن صادر نمودند.

ارزیابی و بررسی مراحل پیشرفت پروژه بزرگ احداث بلوار ساحلی شرق بندرعباس از بخش های دیگر بازدید رئیس شورای قضایی استان هرمزگان بود.

علی صالحی در جریان این بازدید، با اشاره به اهمیت پروژه بزرگ بلوار ساحلی شرق بندرعباس اظهار داشت : ساخت این پروژه عمرانی یک حرکت رو به جلو است و بهره برداری از آن علاوه بر توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار در کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم نیز موثر خواهد بود.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار