سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تابناک-سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شعب اخذ‌رای در هرمزگان برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای توجه به شرایط کرونایی افزایش می یابد.
کد خبر: ۹۴۱۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹ 19 February 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان؛ دکتر علی رئوفی در نشست مشترک فرمانداران و بخشداران شهرستان های بندرعباس و قشم با اشاره به آخرین اقدامات و برنامه ریزی ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، عنوان کرد : بنا بر تصمیم ستاد انتخابات استان هرمزگان تاکنون بیش از سه هزار و ۶۰۰ صندوق اخذ رای برای استان در نظر گرفته شده است که احتمال افزایش آن وجود دارد.

وی در همین رابطه گفت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان هرمزگان در ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و در فضای باز همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری هرمزگان تصریح کرد: روش اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و‌ روستا براساس دستورالعمل های ابلاغی ستاد انتخابات کشور انجام می شود و ثبت نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا از طریق سامانه ای که تعریف شده است به صورت الکترونیکی انجام می شود.

رئوفی خاطرنشان کرد:ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ به مدت پنج روز، کاندیداهای انتخاب در شوراهای شهر از ۲۰ اسفند به مدت هفت روز و متقاضیان شرکت در انتخابات شورای روستا و عشایر از ۱۶ فروردین سال آتی به مدت هفت روز صورت می پذیرد.

وی اظهار داشت: با افزایش تعداد صندوق‌های رای در انتخابات ۱۴۰۰، نیروهای شعب اخذ رای و ناظر بر انتخابات افزایش می‎یابد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ستادهای استانی و شهرستانی انتخابات در هرمزگان تشکیل شده است و اعضای ستاد مرکزی معرفی شده اند و تا هفته آینده نیز حکم اعضای ستاد انتخابات شهرستان صادر می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی برای دست اندرکاران انتخابات، افزود: برگزاری دوره های آموزشی دست اندرکاران انتخابات در دستور کار ستاد انتخابات کشور و استان است.

رئوفی تصریح کرد: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا در هرمزگان در فضای باز، مساجد بزرگ با سیستم های خنک کننده برگزار می شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت شرکت پرشور مردم در انتخابات تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص کشور و تحریم‌های ظالمانه و همچنین شیوع بیماری کرونا، مردم با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر اقتدار و حاکمیت نظام را به جهانیان ثابت می‌کنند.

انتهای پیام/ز415

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار