امینی‌زاده خبر داد:
تابناک-شهردار بندرعباس از احداث یک بوستان ساحلی صدف در زمینی به مساحت 25000 متر مربع خبر داد.
کد خبر: ۹۴۴۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰ 28 February 2021

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، عباس امینی‌زاده در این ارتباط اظهار کرد: توسعه شهر بندرعباس با محور قرار دادن ساحل و دریا یکی از برنامه‌های عملیاتی شده شهرداری بندرعباس طی سال‌های اخیر است.
وی با اشاره به اینکه احداث بوستان‌های ساحلی، توسعه زیرساخت‌ها در نوار ساحلی، تلاش برای ایجاد جاذبه‌های ساحلی جدید، توجه به ورزش‌های ساحلی و غیره برخی از اقدامات صورت گرفته در این زمینه است.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه پروژه توسعه بلوار ساحلی در حدفاصل میدان لارک تا بندر مسافری شهید حقانی به عنوان یک پروژه بزرگ، بخشی از این نگاه است، خاطرنشان کرد: در ادامه این پروژه، از ماه‌ها قبل احداث بوستان ساحلی صدف در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار گرفته است.
امینی‌زاده با بیان اینکه این بوستان موجب ایجاد فضای جدید تفریحی و گردشگری در شهر می‌شود، گفت: بوستان صدف در زمینی به مساحت 25000 متر مربع توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری بندرعباس در حال احداث است.

احداث بوستان ساحلی صدف در بندرعباس
این مقام مسئول از پیشرفت 60 درصدی این پروژه خبر داد و اضافه کرد: در نظر گرفتن یک محوطه و محل تجمع بزرگ در بوستان صدف، از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه است.
وی تصریح کرد: مسیر ماشین برقی، استخر آب‌بازی کودکان، دسترسی به ساحل، پارکینگ تاکسی، زمین ورزشی، مسیر پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و غیره از دیگر بخش‌های این بوستان ساحلی است.

احداث بوستان ساحلی صدف در بندرعباس
امینی‌زاده خاطرنشان کرد: مجموع اعتبار اختصاص یافته به این پروژه بالغ بر 55 میلیارد ريال است که امیدواریم طبق برنامه‌ زمانبندی در موعد مشخص به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/ز501

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار