تابناک-نائب رئیس بلنوان هیأت ووشو استان هرمزگان گفت: مسابقات ووشو در رده ساندا و تالو در قشم بصورت مجازی در دو بخش ساندا وتالو برگزار شد من و برترین های این دوره از مسابقات معرفی شدند.
کد خبر: ۹۴۴۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰ 01 March 2021

مریم پاسالار در گفتگو با خبرنگار تابناک هرمزگان اظهار کرد: این مسابقه به همت پریسا تقی زاده نائب رئیس سبک خواچوان استان هرمزگان برگزار شد که در این مسابقات، تیم پایگاه قهرمانی صاحب11طلا،6 نقره،1برنز شد، تیم خانه آيندگان؛11طلا، 6 نقره،
تیم خوارزم میناب؛ 10طلا، 4 نقره، 3 برنز
تیم الیک؛ 3 طلا، 4 نقره،2 برنز و همچنین تیم پارسیان1طلا و1نقره را کسب کردند.

وی سپس به معرفی نفرات برتر در رده های مختلف سنی پرداخت.


برترین های مسابقات ساندا و تالو به شرح ذیل است:

ساندا


نونهال :
:30_
نفر اول:نیکی شاهی
نفر دوم :سدنا رضایی
نفرسوم: آتنا دادی زاده
:33_
نفر اول:نیکا شاهی
نفر دوم :زهرا ایزدپناه
نفر سوم: ارنیکا کاظمی
:36_
نفر اول :نیکوشاهی
نفر دوم:هستی طاهری
:39_
نفر اول:آوا فتاحی
نفر دوم: حسنی زینالی
نفر سوم:مهدیس ربیعی
:42_
نفر اول:آنا افضلی

نوجوان :
:39_
نفر اول:ریحانه احمد یوسفی
نفر دوم:مبینا قنبری
نفر سوم:محدثه سالاری
:42_
نفر اول:نازنین زهرا دهقانی
نفر دوم: هلیا کرم ابادی
:45_
نفر اول:هانیه جافری
نفردوم: ملیکا سالاری
نفرسوم: نرجس علی حسنی
:52_
نفر اول:فاطمه وحیدی
نفر دوم: مهسا فتاحی
:56_
نفر اول:الهه محمدزاده قراداغلو

جوان:
:48_
نفر اول :ام البنین احمد یوسفی
نفر دوم: ستایش خوشبخت
نفر سوم: زهرا حیدری
:52_
نفر اول:فاطمه کیانی
نفر دوم: فاطمه باران زاده
:56_
نفر اول:صبا برغمدی
نفر دوم: فرشته خرمی
:60_
نفر اول:ام البنین شجاعی
نفر دوم:بیتا بهرامی
:65_
نفر اول:فاطیما کرمی صدر
نفر دوم:معصومه جلالی

بزرگسال :
:48_
نفر اول :نرگس تراهی
نفر دوم: فاطمه دشتی
نفر سوم: فاطمه ناصری
:52_
نفراول:فرزانه تقوی
نفر دوم:زهرا قرائتی
:56_
نفر اول:عارفه محمدی
نفر دوم: مهدیه اقتدار
:60_
نفر اول :فرزانه فدایی
نفر دوم: زهرا عربی
:65_
نفر اول :زهرا هندیان
نفر دوم:زهرا شورابی
:70_
نفر اول:مژگان امام دوست
:75_
نفر اول:هانیه محمودی
نفردوم:طیبه رئیسی

خردسال :
:18_
نفر اول:نیروانا سیروس دخت
:22_
نفر اول فاطمه سادات موسوی پور
نفر دوم:نجوا رنجبری

برگزیدگان مسابقات ووشو در قشم معرفی شدند

تالو
خردسالان
فرم چانگ:اول :
نجوا رنجبری
نونهالان
فرم چانگ :اول:زهرا ایزدپناه
دوم :حسنا زینالی
نوجوانان
فرم چانگ :اول محدثه سالاری
فرم نان چوان:اول :هستی عسکری
فرم گوئن شو:اول:محدثه سالاری
فرم نن دائو:اول :هستی عسکری
فرم دائوشو:اول: محدثه سالاری
جوانان
فرم :نان چوان:اول فاطیما محبوبیان
فرم نن دائو:اول: فاطیما محبوبیان
بزرگسالان
فرم چانگ :اول نرگس تراهی
دوم :فرزانه تقوی
فرم گوئن شو:اول: نرگس تراهی
فرم دائوشو:اول :نرگس تراهی

برگزیدگان مسابقات ووشو در قشم معرفی شدند

همچنین پریسا تقی زاده نائب رئیس سبک خواچوان استان هرمزگان نیز به معرفی برترین های سبک خواچوان پرداخت که در ذیل به آنها اشاره می شود:
تیم پایگاه قهرمانی :11طلا،6نقره،1برنز
تیم خانه آيندگان :11طلا،6نقره
تیم خوارزم میناب:10طلا،4نقره،3برنز
تیم الیک:3طلا،4نقره،2برنز
تیم پارسیان:1طلا،1نقره
انتهای پیام/ز538

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار