تابناک- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با اشاره به کاهش زمان ممنوعیت تردد شبانه در هرمزگان گفت: این ممنوعیت تردد برای کنترل شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.
کد خبر: ۹۴۶۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶ 04 March 2021

 

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، سرهنگ مجید صالح پور با اشاره به اجراي طرح محدوديت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها برای کنترل شیوع ویروس کرونا، بيان داشت: برابر اعلام ستاد ملی مبازره با کرونا زمان ممنوعیت تردد شبانه در کشور به مدت یک ساعت کاهش یافته است.

وی افزود: بر اساس این طرح، تردد خودروها در سطح شهرها از ساعت 21 تا 3 صبح ممنوع و تردد هيچ خودرويي در خيابان ها و معابر شهري به جز خودرو های دارای مجوز تردد در معابر مجاز نمی باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان با بیان اینکه با رانندگان ناقض این محدودیت برخورد قاطع مي شود، اظهار داشت: از همکاری و تعامل شهروندان در رعایت این محدودیت ها تشکر می کنیم.

وی ادامه داد: شیب نزولی کرونا در هرمزگان ناشی از همدلی مردم و تلاش مسئولان است که به همین منوال باید ادامه پیدا کند و طوری نباشد که مجددا عادی انگاری بیماری در مردم باب شود بنابراین؛ در طرح جامع مقابله با کرونا که از ساعت 9 شب تا 3 صبح اجرایی شده بسیار تاکید شده است و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد .

سرهنگ صالح پور در پایان اظهار داشت: امیدواریم شهروندان با رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و کاهش ترددها، زنجیره اتصال این بیماری قطع و به حافظان سلامت کمک شود.

انتهای پیام/ز 595

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار