توسط بنیاد برکت:
تابناک-مدیرکل ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان هرمزگان از افتتاح دو مدرسه شش و سه کلاسه در هرمزگان توسط بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)در استان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۶۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶ 06 March 2021

به گزارش تابناک هرمزگان، منوچهر دانشمند اظهار کرد: مدارس قابل افتتاح در هرمزگان یک مدرسه ۶ کلاسه در حاج خادمی میناب با مساحت ۴۹۱ مترمربع و اعتبار ۳۸ میلیارد ریال و مدرسه برکت کش قلمان سه کلاسه با زیربنای ۱۵۰ متر مربع و ۱۴ میلیارد ریال با مشارکت نوسازی و تجهیز مدارس استان هرمزگان بوده است.

وی افزود: بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) در هرمزگان تعداد ۷۳ مدرسه با ۳۶۵ کلاس و هزینه‌ ۳۷۵ میلیارد ریال تا کنون احداث و به مردم این استان اهدا کرده است.

مدیرکل ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان هرمزگان با اشاره به احداث مساجد در هرمزگان توسط بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)در استان، گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)در استان در هرمزگان تعداد ۶۰ مسجد ساخت با مبلغ ۴۶ میلیارد ریال، در هرمزگان ساخته است.

دانشمند تصریح کرد: همچنین بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)در استان برای اتمام پروژه‌های زیربنایی مانند خانه عالم و دیگر مساجد استان بالغ بر ۷۷ پروژه در هرمزگان اعتباری بالغ بر ۸۰۷ میلیارد ریال تخصیص داده است.

وی با اشاره به احداث مسکن محرومین در استان هرمزگان گفت: در ساخت مسکن محرومین نیز در استان بنیاد برکت وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)در استان اعتباری بالغ بر ۶۱ میلیارد ریال تخصیص داده، همچنین در ارائه خدمات مالی و بیمه‌ای به ایتام استان هرمزگان، مثلا بیمه برکت بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال توسط این بنیاد تخصیص داده است.

انتهای پیام/ز 620

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار