تابناک-کاروان بدنسازی و پرورش اندام استان هرمزگان موفق به کسب مقام دوم در رشته پرورش اندام و مقام سوم در رشته بادی کلاسیک، مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی کیش شد.
کد خبر: ۹۴۷۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴ 09 March 2021

به گزارش تابناک هرمزگان، مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور در تاریخ ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه و با حضور معاون پارلمانی وزارت ورزش دکتر تقی زاده -ریاست فدراسیون دکتر نصیرزاده، دکتر اخلاقی هیات رییسه فدراسیون و رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان و سایر روسأ هیات ها و مقامات لشکری و کشوری به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.

در این رقابت که دو روز پیاپی به طول انجامید در رشته فیزیک حمیدرضا سقایی و علی حیدری از استان هرمزگان مقام اول و پنجم را کسب کردند.

در ادامه مسابقات قهرمانی کشور امید فخاری سروستان، محسن محمودی نیا سید عباس حسینی به ترتیب مقام های دوم، سوم، و چهارم دسته اول رشته بادی کلاسیک را کسب کردند و همچنین صفا مهرام مقام چهارم دسته سوم این رشته را به خود اختصاص داد.

در دسته‌های سوم، چهارم و پنجم رشته فیزیک کلاسیک محمد سربی، سعید مرادی، حسن رضایی و ساسان افراسیابی هر کدام به ترتیب موفق به کسب مقام های پنجم، چهارم، سوم و مقام ششم شدند.

در رشته پرورش اندام، در وزن ۶۰ کیلوگرم سیوان تپانچه و محمد جواد خرمی در وزن ۶۵ کیلوگرم مقام چهارم را کسب کردند.

در اوزان ۷۰ و ۷۵ کیلوگرم محسن هادی نژاد و مهرداد آتش افروز مقام سوم را به دست آوردند.

در ادامه رقابت های پرورش اندام در وزن ۱۰۰ کیلوگرم فرشید افشار فاتح مقام اول و در وزن مثبت یکصد کیلوگرم محمد قائم مقامی جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد.

در اوزان منفی و مثبت ۷۵ کیلوگرم جوانان، محمد سبحان نظری و نوید دهقانی مقام سوم و پنجم را به خود اختصاص دادند.

در دسته یک بخش پیشکسوتان رقابت های پرورش اندام قهرمانی کشور محمد جواد خرمی، علی ارزشمند، محسن میری، علیرضا میری مقام های اول، دوم، پنجم و ششم را کسب کرده و در دسته دوم پیشکسوتان علی کشاورز مقام چهارم را کسب کرد.

در نهایت و پایان این رقابت حساس کاروان ورزشی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان هرمزگان موفق به کسب ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره، ۵ برنز و کسب ۷ مقام چهارمی، چهار مقام پنجمی و ۲ مقام ششمی در این مسابقات بود.

همچنین در پایان علی کشاورز ورزشکار پیشکسوت رشته پرورش اندام به عنوان مرد اخلاق این رقابت ها انتخاب و معرفی گردید.

این رقابت با در نظر گرفتن شرایط بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در “تالار شهر” جزیره کیش برگزار گردید.

انتهای پیام/ز 684

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین